Kolibri_18• 26 сентября 2023

Ракета, що впала в Польщі рік тому, від української ППО, - польські експерти

Ракета, яка впала на території Польщі рік тому, належала українській ППО, - польські експерти
Польські експерти стверджують, що ракета, яка 15 листопада 2022 року впала на територію села Пшеводув і вбила 2 людей, була випущена силами протиповітряної оборони України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Rzeczpospolita.

Як зазначається, висновок було зроблено, "попри відсутність співпраці з боку України, яка поки що не надала Польщі жодних матеріалів".

Анонімні джерела видання, знайомі з перебігом розслідування, повідомили, що Польща встановила, що ракета, що приземлилася в Пшеводуві, була зенітною ракетою С300 5-W-55 і була випущеною з території України.

Висновок нібито "категоричний" та виключає, що ракета могла прилетіти з території Росії. Джерело:

https://censor.net/ua/news/3445686/raketa_yaka_vpa...

Я в повній фрустрації. З такими заявами населення Польщі налаштують проти українців впевнено і надовго. Чи Орбан покусав десь на зустрічі Дуду і його команду? Чому політика розвернулася на 180 градусів від початкової?
Горськ• 26 сентября 2023
Про це одразу писали.
Людмила-85fc• 26 сентября 2023
То це і тоді писали.
Be_good• 26 сентября 2023
Звідки фрустрація? Адекватна людина розуміє причинно-наслідкові зв‘язки! Не було б війни, не треба було б нічого збивати. Нічого нікуди б не летіло.
Киев_Елена• 26 сентября 2023
Об этом сразу писали. Эта информация ожидаема
Nat-li• 26 сентября 2023
И что? Может нам теперь и не отбиваться от этих дегенератов?!
double-mama• 26 сентября 2023
Авторе, населения Українт, яке прибуло до Польщі, самостійно справляється із формуванням точки зору про Україну та українців.
Ну а політики, ще й до виборів, будуть намагатися якомога голосніше кричати про настрої у суспільстві
Киев_Елена• 26 сентября 2023
Ответ дляBe_good
автор Kolibri_18 • 26 сентября 2023
Ответ дляЛюдмила-85fc
То це і тоді писали.
Хіба? тоді писали, що ведеться розслідування.
І тоді, чітко пам’ятаю, Дуда підкреслював: ’як би там не було, винна росія, бо розпочала війну’. а зараз підкреслюють інше: ’ракета прилетіла з території України, а не росії’. Це методи впливу на населення
Горськ• 26 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
В першу добу була ця інформація з польського боку.
LudaSHS• 26 сентября 2023
Они уже сказали еще тогда , даже, если наше пво то виновата рашка, что развязала войну.

И ничего не будет. Как румыны.

Вчера Санду молдова сказала - ракета к ним залетела изза войны , из- за раши

Вообще по зерну затихло, и какашки закончились

- теперь давай ’аааавКараул поляки чтото утнут’. 3 серия
YN8678• 26 сентября 2023
Мы же не специально
Горськ• 26 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
То і винна Росія.А як інакше.Хіба б ми збивали.якби вони не запускали
автор Kolibri_18 • 26 сентября 2023
Ответ дляBe_good
фрустрація, що формат заяви, і які тези в ній підкреслено, формують громадську думку
це чергова заява польського політикуму, яка говорить їх громадянам: всі наші проблеми - від України та українців
а не те, яка саме це була заява

це логічне продовження теми ’потопельника’. щоб люди, які НЕ роблять аналіз самі (а таких більшість), запам’ятали лише основні тези: ракета прилетіла з України
Yuljwa• 26 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
´як би там не було, винна росія, бо розпочала війну’

А это разве не прямое указание, что ракета украинская?

Я в это не верила и не верю, но опробовать ст.5 никто не хочет. Ожидаемо.
Nat-li• 26 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS

И ничего не будет. Как румыны.

Смотрю там предвыборная демагогия еще похлеще, чем у нас
Be_good• 26 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
а не те, яка саме це була заява

То це заяви із статей. Я не бачила та не чула офіційних звинувачень у наш бік.
автор Kolibri_18 • 26 сентября 2023
Ответ дляNat-li
там нещадно просто поливають і оппонентів своїх, і ще й Україну, раз ми так сильно вплетені зараз в їх буденність
иркин• 26 сентября 2023
Ок. І що це доводить?
LudaSHS• 26 сентября 2023
Вы знаете, что поляки выпросили в Сша модернизацию их заводов военных на 2 млд дол
Крупный контракт.

И из - за этого Ничего не будет, Польша будет идти как помогатель Украине
От
https://www.rbc.ua/ukr/news/ssha-vidilili-polshchi...
Польша является преданным союзником США, и ее безопасность жизненно важна для коллективной обороны восточного фланга НАТО’, – говорится в сообщении.

В ведомстве отмечают, что Варшава играет центральную роль в содействии международной помощи Украине и укрепляет региональную безопасность путем значительных инвестиций в оборонные расходы.

Оборонная модернизация Польши
Польша отказалась от военного оборудования российского происхождения в пользу многомиллиардной программы оборонной модернизации. Глава национальной обороны Польши Мариуш Блащак заявлял, что о намерении сделать войско польское сильнейшей схуопутной армией Европы с 300 тысячами солдат.
Prervana• 26 сентября 2023
То, что наши отнекиваются до последнего, а проплаченные маньки на форумах затыкают рты тем, кто пишет реальные вещи - не меняет ситуации аж никак. Само собой ото упавшее - наше, как и масса других аналогичных случаев, внутри страны. Промазали, бывает. Пока общественность удовлетворяется логической связкой ’если бы рашка не обстреливала, наши ракеты бы тоже не летали, поэтому все претензии - туда’.
LudaSHS• 26 сентября 2023
Ответ дляNat-li
Писец
Что творят
Смотри https://t.me/yb_ua/4278
Be_good• 26 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Ну вибачте, що не дали вам просто прапори на аквафреш поміняти!!!
Prervana• 26 сентября 2023
Ответ дляBe_good
О, подгорело
автор Kolibri_18 • 26 сентября 2023
Ответ дляГорськ
все правильно ви пишете
але ви не вловили мій посил
те, як формується офіційна заява, справляє враження на пересічного громадянина.

раніше підкреслювали: винна росія, хай там як. в мене було враження, казали про укр ппо, бо не хотіла ніяким чином ст. 5 нато включати. а тепер, заради боротьби за протиукраїнські верстви населення, вони активно і підкреслено говорять в своєму мессаджі: ракета з території України, українська. і все. жодної згадки за росію і її вину. жодної згадки, що в нас кривава війна. ні. просто ракета українська. крапка.
це залишає погане враження саме про Україну в читачів польських новин
LudaSHS• 26 сентября 2023
Ответ дляPrervana
Никто не отнекивался
Допускали .
Каждый видит, что хочет.
Вчера тоже было в Молдове
А вот шахид в Румынию долетел русский.
Be_good• 26 сентября 2023
Ответ дляPrervana
О, подгорело
Удалено администрацией...
Filomena• 26 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Писец
Что творят
Смотри https://t.me/yb_ua/4278
Можемо повторити на польський манер? Що не зробиш заради влади..
sammy• 26 сентября 2023
Ответ дляГорськ
Про це одразу писали.
Початково ввечері всі смі говорили про російську
KSENK@• 26 сентября 2023
Ответ дляKolibri_18
Ранее читала, что Украина не даёт доступ к каким-то материалам для полноценного окончания расследования. Говорили, что скорее всего заморозят дело.

* с зерном раскачать сильно не удалось. Так теперь это вспомнили. Надо же как-то отвести фокус(от виз, др.проблем)
Filomena• 26 сентября 2023
Там було дві ракети. Про другу колись дізнаємося. Що ж поробиш.