Всюди влазю• 26 сентября 2023
Чи потрібна Id картка підлітку за кордоном?
Прикинула, що ніби не потрібна в нема сенсу заморочуватися, захоче, то зробить у 18. Але можливо я щось упустила, для чого вашим дітям була потрібна?
Всюди влазю
• 26 сентября 2023
Ответ дляФоточки нема
Ні, тут закордонний паспорт потрібен
Закордонний є, звичайно
Всюди влазю
• 26 сентября 2023
Ответ дляОбращеница
Нужна. Если вдруг понадобится обратиться в консульство/посольство
Є закордонний паспорт
Обращеница• 26 сентября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Є закордонний паспорт
И что? Думаете все вопросы решаются с ним? Завтра он его потеряет и?
Всюди влазю
• 26 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Для оформления заграна, а загран -для вида на жительство
Закордонний є оформлений
Всюди влазю
• 26 сентября 2023
Ответ дляОбращеница
Ну так, це і є паспорт для виїзду за кордон, внутрішній не обов´язково з собою брати. Які, наприклад, питання?
Янгол в камуфляжі• 26 сентября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Закордонний є оформлений
До какого? Если продлевать или получать новый, нужен внуренний(IDкартка)
Обращеница• 26 сентября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Я вам написала пример: потеряет паспорт. Это мой вам бесплатный совет, не беженки, так что желания что-то доказывать нет совсем. Если вы считаете, что не надо, значит не надо
Всюди влазю
• 26 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
До 18 років
Мяо мой мяо• 26 сентября 2023
Якщо знадобиться зробити закордонний паспорт,то без айді не зроблять.
Всюди влазю
• 26 сентября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Він є зроблений
Краля-Галя• 26 сентября 2023
Атестат про середню освіту без айді і ідентифікаційного коду не отримає.
Всюди влазю
• 26 сентября 2023
Ответ дляКраля-Галя
Вчитися за кордоном
пані Солоха• 26 сентября 2023
Нам для подачи на ПМЖ нужна. И регистрация места проживания в Украине тоже
Янгол в камуфляжі• 26 сентября 2023
Ответ дляВсюди влазю
До 18 років
Можете не делать. Перед 18 сделаете, но я б так не рисковала
Мяо мой мяо• 26 сентября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Він є зроблений
Тоді норм. Ще мені один раз був потрібен,але не пам´ятаю чи то доручення робила,чи то на консульський облік ставала,алеж підліток цього робити не буде,то думаю що йому і не знадобиться.
Обращеница• 26 сентября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Вчитися за кордоном
Апостиль уже поставили на аттестат школьный?
Всюди влазю
• 26 сентября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А в чому ризик? Зараз це складно, треба десь в іншу країну треба їхати, а у 18 зможе собі зробити на 10 років, якщо буде потрібно
Борець за гаманець• 26 сентября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Точно не пам´ятаю, але там може бути штраф за неоформлення
Нет штрафа за неоформление. Да и сам размер штрафа у нас смешные 34 грн. Я бы больше переживала за то, что документы не в порядке. Сегодня автору не надо, а завтра понадобится на вчера. И будет ор до гор, почему не хотят печатать за три дня.
english book• 26 сентября 2023
Закінчиться строк дії закордонного, і він стане не дійсним.
Для отримання нового, син буде самостійно писати заяву і надавати документи. В тому числі і внутрішній паспорт, якого в нього немає. Тобто він повинен буде спочатку зробити внутрішній, і лише потім йому зроблять закордонний.
Балаболка• 26 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Ні, Ви не праві. Податися він зможе одразу і на id і на закордонний одномоментно
Попельшка• 27 сентября 2023
Потрібна для отримання шкільного атестату і свідоцтва про неповну середню освіту
english book• 27 сентября 2023
Ответ дляБалаболка
Наскільки мені відомо, ця можливість існує лише при першому оформленні ID та закордонного. З 14 років.А в нього вже є діючий закордонний.
У будь якому випадку, у нього не буде жодного діючого документу у 18 років. Треба робити раніше 18-ти.
Всюди влазю
• 27 сентября 2023
Ответ дляenglish book
Закордонний якраз до 18