Тролю як можу• 26 сентября 2023
Кого придушити першим?
Щойно дізналася, що виявляється мій чоловік не еталон Чоловіка, а звичайний покидьок,який під час кризи у відносинах знайшов собі таку ж потаскушку.
Вона написала йому, що кохає його. А я це прочитала.
Серце вистрибує, він сопе в дві дірки, а я тримаю його телефон і подушку, і не знаю з чого почати. Подзвонити їй і сказати яка вона **ка чи задушити чоловіка.
А якщо серйозно,то я ***дець яка розчавлена. Він мені натяки кидав, що треба схуднути (я після пологів поправилась і вага нажаль не зменшується,хоч і харчування не гівняне,і вправи роблю), і казав що між нами якась відсторонь. Але тепер я зрозуміла, що це він казав,коли з нею починалася оця хімія, закоханість,пристрасть.
У нас є діти, разом ми майже 20років. Нам по 40р. Що робити мені?
Я кохаю його
Престидижитатор• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Трохи нудить. Вчора молила Бога, щоб він був живим(бо був у лікарні) і плакала. А сьогодні нема сліз,дивно
От і вона переживала те саме
Просити і забути
Душити нікого не потрібно
Просити і забути
Душити нікого не потрібно
Престидижитатор• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
У мене все добре було і з фігурою,і з фінансами до 20-го року. Я народила і все пішло під три чорти, здоров´я, робота, ще й війна своє додала. Тільки ось початок настав,для відновлення,тільки ось перші кроки роблю. І тут таке...
То й робіть свої кроки далі.
Для чого вам зараз втрачати фінансову подушку?
Вставайте на ноги, відрощуйте красивенне пір´я на крилах, а далі вже гляните, кому така ляля дістанеться. Ви будте це вирішувати, не він
А зараз, зробіть йому поблажечку, щоб виростити у собі цю самодастстню красуню. Дайте собі час
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Тій жінці скільки років? Молоде дурне? Чи хитра досвідчена жінка? Друге гірше в рази.
Вона старше на рік чи два
З бісиками• 27 сентября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Шпалери то вже тут яким боком.
Поки немає невістки, винні завжди шпалери ((
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
Ответ дляCarin
Автор, а любовь взаимна? Следы преступлений мужа задокументированы в переписке?
Любить можно кого-то угодно, это никто запретить не может.
Ну він перепису видалив ,до цього ще була лише ділова. І як я зрозуміла вони обмінялись фотками. Вона свій усміхнений їбальник і він себе в одязі на ліжку.
Я в дамках• 27 сентября 2023
Так що вирішили робити?
Ви ж не зможета це тримати в собі?
Я думаю спочатку відрвати яйця
Сказати що вона теж постраждає
Ви ж не зможета це тримати в собі?
Я думаю спочатку відрвати яйця
Сказати що вона теж постраждає
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Заскріньте і перешліть собі. Напишіть її чоловіку. Моїй подрузі допомогло саме це.
Вона знайшла її чоловіка й повідомила, що його дружина потаскуха, пише її чоловіку, шле фото і попросила розібратися з своєю дружиною.
Чоловік тої курви вибив їй половину зубів і на тому помирилися, бо він добре заробляв. На чоловіка моєї подруги більше не заглядала. Відбило охоту 😂
Справа в тому,що він теж працює з ними. Бухарик ще той. А мій веде здоровий спосіб життя. І якщо я сповіщу її чоловіка, чи не зробить погано моїм дітям? Він дурний у неї.
Лукава Кішка• 27 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
если кохаете и готовы простить - затрахивайте его утроиюм и вечером до такого состояния чтобы глаз поднять не мог
так его и попустит
представьте - вы хотите одного мужчину, а затрахивает вас другой. вопрос - от кого попустит быстрее и наверняка?
Жирафовое варьенье• 27 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
До речі-варіант! Але ж чоловік на ранок прочитає все...
Мы не знаємо на що він здатний...
Можна відразу її заблочити і останнє повідомлення видалити в себе
Доктор Хаос• 27 сентября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Тоже удивилась этому совету)))
Кроме отвращения и отторжения ничего не будет от таких затрахиваний) а потом и просто не встанет
Доктор Хаос• 27 сентября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Они вместе работают. Выяснят оперативно и кто-то останется на подножном корме. И это будет не муж и не любовница)
НеВРотик• 27 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Написати з його телефону коханці, що кохає тільки дружину, а її просто використав під час кризи у відносинах. І просить більше ніколи не турбувати.
Господи, зачем так унижаться?
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
Ответ дляЯ в дамках
Так що вирішили робити?
Ви ж не зможета це тримати в собі?
Я думаю спочатку відрвати яйця
Сказати що вона теж постраждає
Ви ж не зможета це тримати в собі?
Я думаю спочатку відрвати яйця
Сказати що вона теж постраждає
Думаю можливо ій всеж таки написати. Не знаю. Гірко від того,що об мене витерли ноги.
Я все роблю щоб було добре всім, а за себе іноді забуваю. Скоріш за все, це мій косяк. Але чи потрібен мені такий чоловік, який при любій перешкоді буде шукати дірку?
Так погано на душі наче хтось помер.
Мені жалко дітей,бо вони його люблять, особливо менша. І він скотиняка,це знає,він дивився позавчора в її очі, взяв на руки і у нього потекла сльоза. Мабуть передчував,що накоїв,і зрозумів що можливо такого вже не буде.
І я не знаю ще,чи йти на свій принцип,бо для мене зрадник-це зрадник, чи заховати свою гідність,поки діти не підростуть або поки він не оборзєє досконально і вже не буде ховатися.
Так погано на душі наче хтось помер.
язззззь!!!• 27 сентября 2023
Ответ дляНеВРотик
Господи, зачем так унижаться?
Ну, наприклад, щоб ви вигуляли біле пальто. Бо де вам ще це зробити, як не на форумі під анонімом?
НеВРотик• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Так це було 3дні тому. І я так розумію все і почалося у них ось ось нещодавно
Це ви з її слов : ’я тебе люблю’ так вирішили, що тільки почалося?
И_В_офигительных_штанах• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Скоріш так. Залежу. Фінансово.
Тоді беріть себе у руки і продумайте план, щоб і гроші собі назбирати, і якось не залежати від нього. Без гарячих вчинків, холодна голова.
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
Ответ дляНеВРотик
Ну я ж не знаю що вона до цього писала.
Просто проаналізувала його поведінку в останній час. І так зрозуміла, що роман цей почався десь тиждень, можливо два тижня тому.
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
А може є якась програмка,щоб читати їхню переписку? Розумію що це крінж але ж хочеться тепер бути вкурсі що у них там насправді відбувається? Або прослуховувач якийсь
KROX@• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Ну я ж не знаю що вона до цього писала.
Через 2 тижні не пишуть про любов.
Жінки взагалі рідко перші зізнаються. Швидше за все, він їй також говорив чи писав.
Його придушіть, якщо кортить. Або залиште собі, він залишиться. Тільки хай не ображається на повний контроль і недовіру.
Я б просто вигнала.
Доктор Хаос• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Так погано на душі наче хтось помер.
А причём тут дети?
Идите на принцип. Кстати чтт там за принцип пишите,а то может все посмеются просто
KROX@• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Загрузіть його вайбер на планшет свій чи ноутбук і читайте. Я так зрозуміла, що телефон без паролю.
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
А причём тут дети?
Діти люблять його і хочуть з ним проводити постійно час. Якщо його не буде поруч,то для них це буде біда. Діти алергіки. Боюся,щоб не трапилась астма ((
Доктор Хаос• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Манипулируете детьми,прикрывая свою неспроможнисть уйти или принять кардинальные меры)
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
Ответ дляKROX@
Нема ні того,ні другого ((
Я не прихильник гаджетів.
Домашка• 27 сентября 2023
Такой накал страстей, как будто фея уже беременна от мужа.
Блин, птичка в гнезде, яичко в эээ... птичке. А вы уже со сковородкой носитесь!
Тролю як можу
• 27 сентября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Думала про це,що ви написали. Але ні.
Ось реально хотіла таку бучу підняти але перед очами діти. Може це захисна реакція але навряд чи.
Мені є куди іти. Я можу до батьків або поїхати геть в інше місто,що і не знайде.
Я розумію,що будуть питання від дітей. І якщо старшій дитині я поясню,то менша не зрозуміє. Є погане передчуття щодо їх здоров´я після таких новин
KROX@• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Нема ні того,ні другого ((
Я не прихильник гаджетів.
Тоді ніяк. Як він ще не приховав переписку? Дуже дивно. Може, чистить кожного дня.
Доктор Хаос• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Думала про це,що ви написали. Але ні.
Так а зачем детей лишать отца то? Вы свои проблемы с мужем собираетесь с помощью детей решать? Дети и родители это одно,половая ваша жизнь это другое,ячейка общества третье
Доктор Хаос• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Думала про це,що ви написали. Але ні.
Хотите перетерпите,может с этой девушкой не долго будет
Наша жена терпела 15 лет,юзая все няшки семейной жизни на деньги мужа,занимаясь своей жизнью
KROX@• 27 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Думала про це,що ви написали. Але ні.
Вам ніби не 25, щоб так думати. Ви повинні витягти з нього все, що можете, а не зникати. Його вигнати з дому, а не самій йти. Або хай знімає житло для своїх дітей, якщо квартира не спільна.