Тролю як можу• 26 сентября 2023

Кого придушити першим?

Щойно дізналася, що виявляється мій чоловік не еталон Чоловіка, а звичайний покидьок,який під час кризи у відносинах знайшов собі таку ж потаскушку.
Вона написала йому, що кохає його. А я це прочитала.
Серце вистрибує, він сопе в дві дірки, а я тримаю його телефон і подушку, і не знаю з чого почати. Подзвонити їй і сказати яка вона **ка чи задушити чоловіка.
А якщо серйозно,то я ***дець яка розчавлена. Він мені натяки кидав, що треба схуднути (я після пологів поправилась і вага нажаль не зменшується,хоч і харчування не гівняне,і вправи роблю), і казав що між нами якась відсторонь. Але тепер я зрозуміла, що це він казав,коли з нею починалася оця хімія, закоханість,пристрасть.
У нас є діти, разом ми майже 20років. Нам по 40р. Що робити мені?
Я кохаю його
Алина-1240• 26 сентября 2023
Ничего.смотреть за собой,а не за мужем

whenallissaidanddone• 26 сентября 2023
Все ще кохаєте?
Не відвернуло и не нудить від того, що ви тепер знаєте?
автор Тролю як можу • 26 сентября 2023
Та я ніколи не дивилася за ним. Не шпигувала чи щось таке подібне .
Це просто випадково вийшло. У нас однакові телефони, і коли він запілікав,я взяла думаючи що то мій, а то його був. І прочитала.
Ксерокопия ночи• 26 сентября 2023
Вона при чому?? А от у нього був вибір.
Зосередьтеся на собі і го уйте подушку на випадок розлучення
75В• 26 сентября 2023
Виноваты обои.
Он и его мать!
Алина-1240• 26 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Понимаю о чем вы,но что вы сделаете.это жизнь,такое бывает
язззззь!!!• 26 сентября 2023
Написати з його телефону коханці, що кохає тільки дружину, а її просто використав під час кризи у відносинах. І просить більше ніколи не турбувати.
Ксерокопия ночи• 26 сентября 2023
Ответ для75В
Виноваты обои.
Он и его мать!
Шпалери то вже тут яким боком.
язззззь!!!• 26 сентября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Шпалери то вже тут яким боком.
Бо цеглини - то стаття

whenallissaidanddone• 26 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
До речі-варіант! Але ж чоловік на ранок прочитає все...
Мы не знаємо на що він здатний...
автор Тролю як можу • 26 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Все ще кохаєте?
Трохи нудить. Вчора молила Бога, щоб він був живим(бо був у лікарні) і плакала. А сьогодні нема сліз,дивно
Ду да ду да ду• 26 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Так тупо спалиться 🙈🤦🏻‍♀️ не скрыть уведомления всплывающие… совсем мужик тупой пошел 😵‍💫
Люблю джаз• 26 сентября 2023
Автор, ви залежите від чоловіка? Тоді зараз нічого не робити. Не залежите - можете робити що завгодно, хоч з чемоданом за двері виставити.
Ms. Iphone• 26 сентября 2023
если кохаете и готовы простить - затрахивайте его утроиюм и вечером до такого состояния чтобы глаз поднять не мог
так его и попустит
Ксерокопия ночи• 26 сентября 2023
Фільм ,,открытый брак,, на вашу тему. Рашнявий, щоправда
Бодіпозітівна• 26 сентября 2023
Він вам казав про проблему, але ви не зважили на це. Ну що ж самі винні.
язззззь!!!• 26 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Мы не знаємо на що він здатний...
Ось і дізнаємося на що
Шикаю і викаю• 26 сентября 2023
Чоловік хотів спокійно пожити вже.
Нафіг на нього новонароджену дитину вішати ?
Ясно, що він хоче романтики, а не соплі, слюні, памперси
Ксерокопия ночи• 26 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Бо цеглини - то стаття
Знаєте чим цеглина від кірпіча відрізняється?

язззззь!!!• 26 сентября 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Та то коханка не лякана. Не бачила ще курки мороженої
Алина-1240• 26 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
так его и попустит
Глупый совет,бегут не за трахом как таковым,а за новыми ощущениями
Телячі ніжноСті• 26 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Только хотела написать, что пора морозить курицу
Ms. Iphone• 26 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
не не так
напишите
су*а, ты мля достала прилипала
я ж тебя просил не писать когда я дома
а если жена увидит, ты дура будешь с моими детьми сидеть?
автор Тролю як можу • 26 сентября 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Так це було 3дні тому. І я так розумію все і почалося у них ось ось нещодавно
Lady Luck 99• 26 сентября 2023
Варианта только 2. Либо Вы миритесь с таким раскладом дел, что муж Вам изменяет или флиртует.. , и как-то учитесь жить так как есть. Либо Вы не миритесь и уходите.🤷‍♀️
Чорт і Шо• 26 сентября 2023
Вот реально говорю, мужчины хотят, чтобы их спилили и жена выгнала перекладывая этим ответственность на нее.
whenallissaidanddone• 26 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ось і дізнаємося на що
Та ну...
Он читаємо сьогодні, що одну з порадниць чоловік принижує, нецензурну лайку застосовує...
Може і тут такий самий герой. А не приведи господь руку підійме...
Ксерокопия ночи• 26 сентября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Мы не знаємо на що він здатний...
Відправити в вайбер в видалити ,,лише для мене,,
Заблокувати кругом і видалити її номер.
автор Тролю як можу • 26 сентября 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Скоріш так. Залежу. Фінансово.
Губной рояль• 26 сентября 2023
Ответ для75В
Виноваты обои.
Он и его мать!
на обої їх!