Жерица ночи• 27 сентября 2023
Допоможіть знайти цукерки
випадково спробувала цю цукерку, о лазила всі магазини,Гугл і цих цукерок просто не існує наче. Хоча Гугл пам’ятає цукерки ще навіть із мого дитинства. Допоможіть, можливо хтось підкаже щось
Чорт і Шо• 27 сентября 2023
Там же є телефон. Передзвоніть і запитайте чи є представництво у вашому місті
Силиконочка• 27 сентября 2023
В Ашане раньше всегда были, но я давно уже там 6 была,может и нет кже