Айпишница• 27 сентября 2023
Як безпечно познайомитись з кимось на сз ?
Мені 25, хлопців і побачень не було. Можу бути трохи наївною. Хочу спробувати знайти когось, але трохи страшно. Як це зробити безпечно? Ясне діло, що додому на побачення я не піду, але як підстрахуватися?
Перша леді колгоспу• 27 сентября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А вы читаете что я пишу ? ’Миллионы людей устраивают свою жизнь без СЗ’
При чём тут моя самооценка?
Подумайте над этим.
При чём тут моя самооценка?
Подумайте над этим.
И миллионы с СЗ, сейчас век удаленок и инета,21 век. Подумайте над этим)