Королева ганделику• 28 сентября 2023
Свои ногти это фу?
Ніколи не робила гель лак і т.д..ходила під 0. А таке що зовсім фу? Щось страшне? Не грязна ж. Як можу так нафарбувала. Соромно так ходити? Ну вибачте
маска Ілона• 28 сентября 2023
Мне все длинные ногти навеивают ассоциации с нечищенными пятками в трещинах. Типа ´смотрите как я могу, как быстро нарастает шкура на моих пятках´
Королева ганделику
• 28 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Серьезно? А аы не видите?
Вибачте ні. Я не вмію нафарбувати без пробілів гарним лаком. А таким простіше який блестить
Королева ганделику
• 28 сентября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Недопилили)) посмотрите в ютубе, про опил формы. Указательный вообще просится под пилку)
Добре. От для цього і тема.
Весела бджілка• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну що не так?
я вообще против этих украшательств
в вашем случае - все замечательно если вам нравится
Руда ліса• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Але ж не грязна вонючка. Чисті руки, пилкою обробила, нафарбувала. Може не дуже ідеально. Але ж не як бомжиха
Чому ви виправдовуєтесть?
І головне, перед ким?
Перед невідомими вам жінками?
І головне, перед ким?
Перед невідомими вам жінками?
Королева ганделику
• 28 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Так а хотите чего? Нас уговорить ?
Кстати, сколько вам лет
Фима Собак• 28 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну вот лак сменить, на что-то подобное, накрасить аккуратно и будет хорошо
Тут гель . Бутилочка з лаком просто підібрана по кольору
Кили и Манджаро• 28 сентября 2023
Ответ дляФима Собак
Да какая разница что там, я цвет показываю итоговый
Весела бджілка• 28 сентября 2023
Ответ дляБезпринципова
Мне не фу только очень коротко подстриженные натуральные ногти, то есть вообще без украшательств. Так что на вкус и цвет…
фото очень красивое
чне наоборот фу мерзвие лоппты которыми покалечить можно
и однозначно с кучей овна всякого под нохтями
ОбережнаЯ• 28 сентября 2023
Нігті без покриття то взагалі топ. Але,на жаль,не кожен може похвастатися красивою формою. Для деяких людей гель лак, наприклад,то реально спасіння( у кого коротке нігтьове ложе і нігті як лопати). Як на мій смак, отой білий край у Вас відрослий виглядає просто некрасиво і недогоянуто.
Подобається щось подібнео цього
Янка-угомонись• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Спробую, але це важко гарно нафарбувати
Нууу... тому люди і ходять до майстра)
Носки на подтяжках• 28 сентября 2023
Ой, та нормально.
Я б не була такою прискіпливо - критичною до отих усіх кутикул, ідеальної хвилі, товщини тощо.
Насправді тільки в нашіх селах жіночки страждають подібним перфекціонізмом. В Німеччині навіть нікому на думку б не спало, що із нігтями щось не те.
Чумачечая_• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну що не так?
Кутикулу надо отодвинуть, лучше вычистить, конечно. Ногти подпилить, придать форму. Т.к. у вас ребристость, то наносить основу, лак и закрепитель, тогда путь отлично, пока на троечку)
Ответ дляНоски на подтяжках
Ой, та нормально.
А Германия это образец чего?
Гага Газу• 28 сентября 2023
Нічого не маю проти нігтів без гелю, але вам треба попрацювати над формою і вибором кольору лаку, підбиріть щось сучасніше, не пенсіонерський колір
Зараз виглядають ригачно
Королева ганделику
• 28 сентября 2023
Ну добре. Взагалі цікаво було. Думала зафукають всі. Але не всі
Можу брикнути• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Мені 42. Хіба схоже що 60+?
Спилите лапти
Чумачечая_• 28 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Хм,я думала больше 60 с таким выбором формы и лака .
Почему? Я тоже иногда люблю с блесточками накрасить, не всегда нюд.. Тут важна форма, а не цвет.