Королева ганделику• 28 сентября 2023

Свои ногти это фу?

Ніколи не робила гель лак і т.д..ходила під 0. А таке що зовсім фу? Щось страшне? Не грязна ж. Як можу так нафарбувала. Соромно так ходити? Ну вибачте
ТайТаке• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Але ж не грязна вонючка. Чисті руки, пилкою обробила, нафарбувала. Може не дуже ідеально. Але ж не як бомжиха
Так а хотите чего? Нас уговорить ?
Кстати, сколько вам лет

маска Ілона• 28 сентября 2023
Мне все длинные ногти навеивают ассоциации с нечищенными пятками в трещинах. Типа ´смотрите как я могу, как быстро нарастает шкура на моих пятках´
автор Королева ганделику • 28 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Серьезно? А аы не видите?
Вибачте ні. Я не вмію нафарбувати без пробілів гарним лаком. А таким простіше який блестить
ТайТаке• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Я так і ходила завжди
Вот лучше бы продолжали
Ответ дляLady Luck 99
Недопилили)) посмотрите в ютубе, про опил формы. Указательный вообще просится под пилку)
Добре. От для цього і тема.
Весела бджілка• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну що не так?
я вообще против этих украшательств
в вашем случае - все замечательно если вам нравится
Руда ліса• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Чому ви виправдовуєтесть?
І головне, перед ким?
Перед невідомими вам жінками?
Ответ дляТайТаке
Так а хотите чего? Нас уговорить ?
Кстати, сколько вам лет
Царівна Жабка• 28 сентября 2023
фу звичайно. не даєте заробити майстрам манікюру)))

Гага Газу• 28 сентября 2023
Лопати якісь.
Фима Собак• 28 сентября 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Ну вот лак сменить, на что-то подобное, накрасить аккуратно и будет хорошо
Тут гель . Бутилочка з лаком просто підібрана по кольору
ТайТаке• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Хм,я думала больше 60 с таким выбором формы и лака .
Кили и Манджаро• 28 сентября 2023
Ответ дляФима Собак
Да какая разница что там, я цвет показываю итоговый
Весела бджілка• 28 сентября 2023
Ответ дляБезпринципова
Мне не фу только очень коротко подстриженные натуральные ногти, то есть вообще без украшательств. Так что на вкус и цвет…
фото очень красивое
чне наоборот фу мерзвие лоппты которыми покалечить можно
и однозначно с кучей овна всякого под нохтями
ОбережнаЯ• 28 сентября 2023
Нігті без покриття то взагалі топ. Але,на жаль,не кожен може похвастатися красивою формою. Для деяких людей гель лак, наприклад,то реально спасіння( у кого коротке нігтьове ложе і нігті як лопати). Як на мій смак, отой білий край у Вас відрослий виглядає просто некрасиво і недогоянуто.
Подобається щось подібнео цього
Янка-угомонись• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Спробую, але це важко гарно нафарбувати
Нууу... тому люди і ходять до майстра)
Носки на подтяжках• 28 сентября 2023
Ой, та нормально.
Я б не була такою прискіпливо - критичною до отих усіх кутикул, ідеальної хвилі, товщини тощо.
Насправді тільки в нашіх селах жіночки страждають подібним перфекціонізмом. В Німеччині навіть нікому на думку б не спало, що із нігтями щось не те.
Annalise• 28 сентября 2023
Мне кажется лучше прозрачным для блеска красить и все
Чумачечая_• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну що не так?
Кутикулу надо отодвинуть, лучше вычистить, конечно. Ногти подпилить, придать форму. Т.к. у вас ребристость, то наносить основу, лак и закрепитель, тогда путь отлично, пока на троечку)

Мені 42. Хіба схоже що 60+?
ТайТаке• 28 сентября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ой, та нормально.
А Германия это образец чего?
ТайТаке• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Мені 42. Хіба схоже що 60+?
Я про выбор а не о коже
Гага Газу• 28 сентября 2023
Нічого не маю проти нігтів без гелю, але вам треба попрацювати над формою і вибором кольору лаку, підбиріть щось сучасніше, не пенсіонерський колір
Зараз виглядають ригачно
Ну добре. Взагалі цікаво було. Думала зафукають всі. Але не всі
Можу брикнути• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Мені 42. Хіба схоже що 60+?
Спилите лапти
Like-995b• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Ну що не так?
Нашо отой лак дивний ?)
__Jane__• 28 сентября 2023
Ответ дляБезпринципова
Мужская рука
Ответ дляМожу брикнути
Спилите лапти
Як?
Можу брикнути• 28 сентября 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Як?
Коротко и форму смените
Чумачечая_• 28 сентября 2023
Ответ дляТайТаке
Почему? Я тоже иногда люблю с блесточками накрасить, не всегда нюд.. Тут важна форма, а не цвет.