В танке• 28 сентября 2023

Часы kors посоветуйте

Давно хотела эту модель, померяла и мне кажется, что на моем запястье они слишком громоздко выглядят( Что думаете? Смотреть в сторону меньшого диаметра?
Играю_на_кларнете• 28 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
В мене все дороге, не тільки годинник. І речі я купую для себе, а не як ви для всіх
От саме, що я купую для себе, а ви ’шоб люди бачили’. І на порадниці так само вихваляєтесь) щоби що?
Ms. Похвала• 28 сентября 2023
Ответ дляВ танке
Тіссот так, вічна класика, подивлюсь в їх сторону. Просто подобалась ця модель корс по фото, а вживу наче завеликі) ще розглядала на свою руку більш тонкі вінтажні, що скажете - виглядатимуть застаріло?
І ще, я не про модель ваших корс, а про сааму марку, модель не погана, може вам і завеликі, але я наприклад люблю масивні, навіть, часто в сторону чоловічих дивлюсь
Ms. Похвала• 28 сентября 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Щоби ви мали куди негатив злити. Прощавайте
автор В танке • 28 сентября 2023
Ответ дляРекламама
Яка у вас гарна тендітна ручка. Годинник красивий, мені наче норм
Дякую😌
Ms. Любмая жена• 29 сентября 2023
Як на мене, то великуваті на вашу руку. Мені з цієї цінової категорії більше Fossil подобається.
Ms. Похвала• 02 октября 2023
Автор, дивіться які позиції на знижках