Витворунка• 29 сентября 2023

Я хочу підтримки. Чоловік дуже хворіє.

Вилазить боком і АТО і війна. Першу травму в АТО отримав, тепер має дуже великі пробним зі спиною ( тріщина позвоночника, а у товщині грижа і кіста). Також у березні під час служби переніс інсульт. Я все тримаюся, поклали у госпіталь в понеділок, тепер виявилось що має проблеми з цукром. Я не дуже ще розібралася, але цукор три дні підряд 6,7-6,8( завищений)
Дівчата, я й@бнусь….
Мені 40, йому 44…
Операцію на спині робити лікарі бояться. Інсульт ( наслідки) підтримуємо і бля… ще цукор..
Я просто думаю, це ми нормально і жити тепер не зможемо(
Вибачте, за сумбур. Я не спала всю ніч
Оновлена версія• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Я жила багато за кордоном і працюю в міжнарод компанії. Повірте все не так як ми думаємо. Люди живі, доглянуті і здорові.
А сколько эти люди вложили в себя с молодости. А когда пахать начали а уровень жизни и питания? А качество продуктов? Вам никто не мешает сказать ,что у вас все ок и не обращать внимание на болячки. У меня лишний вес, и я понятия не имею, какой у меня сахар. Но мне ок

автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляОновлена версія
Ні я трохи про інше. Ще раз хочу просто сказати, люди живуть після 40 повноцінним життям
Оновлена версія• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Так и мы жили им до войны! Что нас волновало, что было главным? Сейчас мышление изменилось. У тех кто был под обстрелами, у тех кто защищает, у тех кто ждёт. Это навсегда! Нужно просто научиться жить новыми критериями
сама себе прекрасная• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ні, ні у кого( з вагою ніби ок, ну трохи живіт має, я відокрормила мабуть за пів року(((
может поискать того, кто возьмется оперировать?
может есть программы за границей?
Сахар просто завышен, не критично, это не диабет еще. С такими показателями можно понизить и удерживать. Воды пусть больше пьет, чай с корицей (понижает хорошо).
Руки не опускать, ему нужна помощь и сильный партнер рядом.
Как говорится, глаза боятся, а руки делают.
Есть ситуации намного хуже и люди держатся.
Удачи Вам!
MacOS-ница• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
За кордоном война тоже?
Бабо-лебідка• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ну то ваш чоловік на війні був, якби не був на війні то не було б проблем таких серйозних, який спосіб життя він вів до війни, чим зловживав, яка спадковість?
Чому ви думаєте, що за кордоном там рай, там теж дорога медицина.
Девальвация• 29 сентября 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Удалено администрацией...
У вас совесть есть вообще ? Бан
БоВжеВільна• 29 сентября 2023
Автор, не знаю звідки ви. У Вінниці лікарня Ющенко 20 відділення, чудові лікарі. Моєму чоловікові робили там операцію на спині, видаляли грижі. Константин Горбатюк один із найкращих в цій області.
Броніки для Моніки• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Дали, лікуємо ніби безкоштовно у госпіталі,, але не виходить безкоштовно, бо мені оті фіз процедури які вони роблять не підходять. Тому паралельно у клініці відновлення
І маючи інвалідність, він не може звільнитись з армії?

Калинові вуста• 29 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
Не знаю як у світі, дивлюся по собі: ендометріоз після 40, тепер ще й поліп ендометріою (трясця його, вони ж виростають після видалення знову), головні болі, шийний остеохондроз, іноді болять суглоби, і це мені тільки 44. Я також не хочу цих болячок, я рахую, що ще рано, але вони є. А про тих, що за кордоном, можливо у них медицина, профілактика інша. Мені ось невролог навіть вправ нормальних не може порадити від остеохондрозу, що тут говорити про щось серйозніше.
Вони БАДи вживають часто і багато
Девальвация• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Автор , инсульт и завышенный сахар , только диета .
Овсянка ,гречка , паровые котлеты , минимум приправ ,острого и т..д
Вы что ,какие откормила ,срочно диета ?
Директор Пляжу• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
З цукром при правильному харчуванні жити не проблема, менше вуглеводів швидких і все вирівняється. Тату ще таблетки виписували, він тримав 5.2-5.4. Я купувала глюкометр, він раз на тиждень міряв собі. Із хребтом складніше, але від вашого настрою теж багато залежить. Я 10 років з пластинами хожу, то все розумію. Реабілітація складна, інвалідність отримала. Тримайтеся, все буде добре!
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
может есть программы за границей?
Удачи Вам!
Дякую, я думаю що так, буду шукати за кордоном когось
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Я так не думаю що рай. Я там була і жила і далі ще буду, я просто знаю. Я обʼїздила третю частину світу мені з чим порівняти ( в 40 це ще молодість)
ТочноБудет• 29 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Откуда сахар, есть лишний вес?
Сахар не зависит только от веса
У меня сахар, вес нормальный
Причина очень часто это постоянный стресс
Второй тип не так страшен
Я несколько лет ограничивалась диетой, сейчас уже на таблетках
жижифреймут• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
Автор ,скиньте этим неверующим фото анализа крови на сахар 6.7-6.8. Фамилию можно прикрыть. Пускай им будет стыдно.
Девальвация• 29 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Мне 40+ и в моем окружении нет поголовно больных.
Короче, вы троляка для срача.
Моей сестре она как конь ,сдавала анализы врач сказал , что показатели как у 20 летней .
Мне 32 болячек куча , поджелудочная ,щитовидка , по-женски , позвоночник.
Я так понимаю пока что выезжаю из-за возраста ,что будет в 40+ мне страшно даже думать .
Всё индивидуально
Лепетун• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Яке за себе(( ну навіщо ви так? Я маю на увазі що жити Нормально не зможемо, що постійно по лікарням прийдеться бігати
Більшість і в мирні часи починала бігати по лікарям після 40.
А дехто і з 30 починає.
Лепетун• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Та не беруться болячки( у мене друзі з Канаді, Сша та взагалі по світу. Люди тільки починають жити після 40. Це у нас так завелося, що ми всі після 40 хворіємо. У світі такого неиає((
Ха-ха-ха.
З тим доступом до медицини, що є в Канаді та США - ніхто по лікарям не бігає.

Жертва интернета• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Боже йдіть звідси. З самого ранку …
Ну даже я, русскоязычная - знаю, что нужно писать ’буде хворіти’. Перевод через гугл делаете?
90x60x90• 29 сентября 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Інвалідність не є підставою для звільнення. В Раді вже пів року лежить законопроект про те, щоб дати можливість демобілізуватися інвалідам 1 і 2 групи. І щось його і не думають розглядати.
Fashion_besties• 29 сентября 2023
Стосовно спини - є такий колишній спецназівець, зараз шоу мен, Беар Гріллс.
Він стрибав з парашута і поламав хребет. Скаче як кузнєчік і стрибає після такої травми. По горам лазить і т.д.
Знайдіть гарного лікаря, вилікуйте (прооперуйте) грижу і все буде добре.
На дошкі Євмінова колега підтримував стан спини з грижою досить успішно.
Взагалі для хребта дуже важливо мати гарний м’язовий корсет. Тому - вправи і ще раз вправи
Бабо-лебідка• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ну відносно молодість.
Сільський ансамбль• 29 сентября 2023
Такой сахар - это небольшой, корректируется питанием.
Пишна молодиця• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Повністю підтримую.
r25-1• 29 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
а все чому? бо в стойлі- робота-дім. Спорт тільки по ТВ
r25-1• 29 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Короче, вы троляка для срача.
то ви не цікавитесь, чи просто не розповідають бо соромно.
Броніки для Моніки• 29 сентября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Имеется ввиду ’дуже хворіє’. Произошла автозамена, автор просто не обратила внимание. Да и что в этой теме трольного? Обычная ситуация для нынешнего времени((
r25-1• 29 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
За кордоном война тоже?
давай той...война. Не мели. Більшість в нашій країні ще не знае шо таке война.
Бабо-лебідка• 29 сентября 2023
Ответ дляДевальвация
Всё индивидуально
Все буде нормально, підлікуєтеся, ну як в 25 вже не буде, знаєте коли мені було років 18-20, я харчувалася поганенько, не так як потрібно, але я розуміла, що десь після 30 років, організм заставить мене переглянути свій раціон, налаштувати режим, вести здоровий спосіб життя, так і сталося, загострилися проблеми по шкт, і вже я харчуюся здоровою їжею, алкоголь дуже рідко, так воно у дуже багатьох, головне вчасно зайнятися своїм здоров´ям і підтримувати його надалі.