Витворунка• 29 сентября 2023
Я хочу підтримки. Чоловік дуже хворіє.
Вилазить боком і АТО і війна. Першу травму в АТО отримав, тепер має дуже великі пробним зі спиною ( тріщина позвоночника, а у товщині грижа і кіста). Також у березні під час служби переніс інсульт. Я все тримаюся, поклали у госпіталь в понеділок, тепер виявилось що має проблеми з цукром. Я не дуже ще розібралася, але цукор три дні підряд 6,7-6,8( завищений)
Дівчата, я й@бнусь….
Мені 40, йому 44…
Операцію на спині робити лікарі бояться. Інсульт ( наслідки) підтримуємо і бля… ще цукор..
Я просто думаю, це ми нормально і жити тепер не зможемо(
Вибачте, за сумбур. Я не спала всю ніч
Дівчата, я й@бнусь….
Мені 40, йому 44…
Вибачте, за сумбур. Я не спала всю ніч
Готова до другої• 29 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Щодо спини можу дати пораду - санаторії Хмільника, Маму там на ноги поставили. Діагноз схожий - грижі, кісти, стерті диски.
У Корці теж хороший санаторій з витяжками , родоновими ваннами, там радянщина, але допмагає
Готова до другої• 29 сентября 2023
Автор, нічого такого вже жахливого, руки- ноги цілі, все інше корегується.
Я инженер, меряю от 1• 29 сентября 2023
Обнімаю вас!
Дякую вашому чоловіку!! Нехай одужує!
Але подивіться трохи з іншої сторони - він живий, він може лікуватись і одужати! Ви разом!
Повірте, багато хто з радістю змінив свою ситуацію на вашу.
Все буде добре, ви просто живіть і будьте поряд.
Дякую вашому чоловіку!! Нехай одужує!
мадамГрицацуева• 29 сентября 2023
Ответ дляНе зви чайна
А у меня наоборот, поехала в мае в Хмельник в ремиссии, и вот с августа обострение, спина болит, ничего не помогает и обострился артроз коленей, до этого года 3 не беспокоили. А говорили что радон очень полезен и поддерживает ремиссию. До этого несколько раз лечилась в санатории Теплиця Виноградов, там термальные источники, вот там меня поставили на ноги, наверное каждому свое. Кстати автор атовцам и членам семьи можно ж взять бесплатную путевку а санаторий
Радонвые источники нельзя при артрозах. Мы гуглили побочки прежде чем ехать.
Менее Более• 29 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
Автор, заспокойтесь, Слава Богу Ваш чоловік живий. І проблеми зі здоров´ям можна корегувати, тяжко звичайно, але можливо. В мого відносно здорового чоловіка в 45 років зупинилося серце на бойовій позиції. Не змогли надати вчасно допомогу, от де виходу немає, а поки людина живе, можливо все
Тримайтеся. Співчуваю.
Кнопкотиць• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Та не беруться болячки( у мене друзі з Канаді, Сша та взагалі по світу. Люди тільки починають жити після 40. Це у нас так завелося, що ми всі після 40 хворіємо. У світі такого неиає((
Це тому що ми в постійному стресі(( самі такі,((
Сегодня сержусь• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ні я трохи про інше. Ще раз хочу просто сказати, люди живуть після 40 повноцінним життям
ну так и вы живите. это муж больной, вы-то здоровая.
Бяки-козяки• 29 сентября 2023
Автор, все не читала, может вам уже советовали… Сдайте гликированный гемоглобин, он покажет средний уровень сахара за три месяца. Будете понимать, сахар постоянно повышен или это временный подьем как реакция на что-то
Бяки-козяки• 29 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
Сахар не зависит только от веса
У меня сахар, вес нормальный
Причина очень часто это постоянный стресс
Второй тип не так страшен
Я несколько лет ограничивалась диетой, сейчас уже на таблетках
У меня сахар, вес нормальный
Второй тип не так страшен
Диета перестала помогать? Спрашиваю, потому что сама сейчас на диете, пока держит
Витворунка
• 29 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Автор, а чому операцію не можна зробити? Лікарі не дозволяють чи ви боїтеся?
50% дають що взагалі не встане потам
Витворунка
• 29 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Автор никак не отреагировал на предложение показать анализ крови с повышенным сахаром. Хотя казалось бы..
Наводит на грустные мысли. Неужели копеечка за писанину перекрывает мозги напрочь?
По перше мене забанили) по друге я тут у відкриту писала, по третє- ви допомогли хочете , чи попиз… ти????? Нафіга вам аналізи мого чоловіка?
Ноу коммент• 29 сентября 2023
Автор, держитесь! По болезням ничего подсказать не могу, но не стесняйтесь того что вы думаете и за себя тоже. Вы молодая женщина, как минимум 15 лет в запасе у вас полноценной жизни, а то и больше. И от нервов и отсутствия секса красота и здоровье не прибавляется. Вы не обязаны класть свою жизнь и молодость на его алтарь, если этого не хотите. Живите так как хочеться. Вопреки. Если муж не поправится, вы зачахните как женщина. Дайте себе какое то время, на то что все исправится. Ну а потом смотрите уже.
Витворунка
• 29 сентября 2023
Ответ дляНоу коммент
Я як жінка живу повноцінно. Секс регулярний з чоловіком, інших не шукаю. Я реалізована, маю хороше життя, але без нього не хочеться цього всього. І да, я просто причахла трохи (((
Мусик Пусик• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
50% дають що взагалі не встане потам
дійсно, не знаю вашої ситуації. але хочу підтримати тим, що мала рік назад складну операцію на хребті з приводу важкої грижі. все пройшло вдало. бажаю вашому чоловіку здоров´я і хочу подякувати за все.
Залатавая• 29 сентября 2023
Автор. Щиро вам співчуваю. Якщо в чоловіка проблеми ще з АТо , то очевидно останні 10 років, тобто з ваших 30 років ви постійно переймаєтесь серйозними проблемами чоловіка, воно й не дивно, що ви вигоряєте. Бо ж то не просто соплі, які пройдуть чи ще щось, що можна перерости . Може вам попросити когось з його родичів допомоги і самій з дитиною десь поїхати перевести дух, змінити обстановку.
emerald_88• 29 сентября 2023
Подождите паниковать! Сахар нельзя мерить пока есть проблемы с другими болезнями и приём лекарств, потому что это всё может очень сильно влиять на показатели. Вы точно уверены, что анализ брали натощак? Может банально поел перед этим или капельницу какую поставили?
Анти-анонім• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Чоловік служить, офіцер. Він не поки звільнитися. Підлатають і далі…. Як вам таке????
Не будьте терпилами, нужно сделать все, чтобы уволиться. Или вы хотите потерять мужа? Куда с таким здоровьем служить дальше?
Може ще третю?• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Автор ,ви тріль????
Може ще третю?• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Я жила багато за кордоном і працюю в міжнарод компанії. Повірте все не так як ми думаємо. Люди живі, доглянуті і здорові.
Толсто
Може ще третю?• 29 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Таки да. Причем , писанина тупая
Мульйонерша• 29 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
Не знаю як у світі, дивлюся по собі: ендометріоз після 40, тепер ще й поліп ендометріою (трясця його, вони ж виростають після видалення знову), головні болі, шийний остеохондроз, іноді болять суглоби, і це мені тільки 44. Я також не хочу цих болячок, я рахую, що ще рано, але вони є. А про тих, що за кордоном, можливо у них медицина, профілактика інша. Мені ось невролог навіть вправ нормальних не може порадити від остеохондрозу, що тут говорити про щось серйозніше.
Гімнатіка доктора Шишоніна, мені при шийному допомагає
дама_из_декрета• 29 сентября 2023
Автор держитесь, здоровья мужу. Но у многих после 40ка начинают вылазить болячки. Вы не одна с таким сталкиваетесь.
Доставучая• 29 сентября 2023
Это не высокий сахар, посадите мужа на диету, мой папа еще корицу принимает для понижения .
ТочноБудет• 29 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Да, добавилась война и сахар резко полез вверх
А так держала гликированный 4.9-6.0 несколько лет
Бяки-козяки• 29 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
Вы молодец, крутой результат был. Я только недавно узнала о диагнозе, за месяц снизила гликированный с 7.2 до 6, но 4.9 не думаю что добьюсь. Это самоконтроль нереальный должен быть
ТочноБудет• 29 сентября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Был спорт, диета
Но все индивидуально
Мне хорошо помогал кефир с семенами льна и корицей на ночь
Потом уже это не помогало
Сахар резко стал утром 13 и пошла к врачу, месяца два экспериментировали
У меня днём сахар нормальный, высокий именно ночь- утро
Но все индивидуально
Потом уже это не помогало
ТочноБудет• 29 сентября 2023
Всем, кто страдает сахаром- рекомендуется на завтрак серая каша, любая и завтрак обязательно, хоть 2 ложки
Витворунка
• 29 сентября 2023
Ответ дляemerald_88
Три дні підряд у лікарні брали аналізи
Не зви чайна• 29 сентября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
А в спине у меня протрузии и радон очень даже показан, только вот спина у меня болит гораздо сильнее чем колени. Может это конечно эти обострения и не после радона, а так совпало, но вот после термальных такого не было