Витворунка• 29 сентября 2023

Я хочу підтримки. Чоловік дуже хворіє.

Вилазить боком і АТО і війна. Першу травму в АТО отримав, тепер має дуже великі пробним зі спиною ( тріщина позвоночника, а у товщині грижа і кіста). Також у березні під час служби переніс інсульт. Я все тримаюся, поклали у госпіталь в понеділок, тепер виявилось що має проблеми з цукром. Я не дуже ще розібралася, але цукор три дні підряд 6,7-6,8( завищений)
Дівчата, я й@бнусь….
Мені 40, йому 44…
Операцію на спині робити лікарі бояться. Інсульт ( наслідки) підтримуємо і бля… ще цукор..
Я просто думаю, це ми нормально і жити тепер не зможемо(
Вибачте, за сумбур. Я не спала всю ніч
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Цукор нормально дієтою контролюється. У цьому віці в багатьох таке вилазить.
+ стрес як провокатор.
Авторе, обіймаю Вас. Але плюс мінус так живе більша частина людей. Аби не гірше. Як в нас кажуть.
Дякую😭😭😭

Пацаааааааан• 29 сентября 2023
Сейчас норма сахара не 5,как было раньше,а 7,получается у вашего мужа он в пределах нормы.
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Мне 40+ и в моем окружении нет поголовно больных.
Короче, вы троляка для срача.
Удалено администрацией...
Любовь Калистратовна• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Дякую😭😭😭
Поплачте. Вам напевне наболіло до критичного. Треба вихід емоціям дати.
Але бережіть себе. Не розклеюйтесь сильно!
Дітям скільки?
Є можливість відпочити десь у санаторії? Хоча б недовго?
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Так может вам выехать за границу и там его полечить? Муж ведь уже не пригоден к мобилизации, судя по всему.
Чоловік служить, офіцер. Він не поки звільнитися. Підлатають і далі…. Як вам таке????
Колгоспниця• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Удалено администрацией...
А все так хорошо начиналось. Сейчас реально видно, для чего вы здесь.
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляПацаааааааан
Дякую а лікарі кажуть що все-таки це не норма (
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дітям скільки?
У санаторій їде донька, я тут буду бо він у лікарнях зараз
годовасик• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Я жила багато за кордоном і працюю в міжнарод компанії. Повірте все не так як ми думаємо. Люди живі, доглянуті і здорові.
Точно здоровые?

автор Lysiiiiii • 29 сентября 2023
Ответ дляКолгоспниця
Удалено администрацией...
Кидстаффовна• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ні, ніби не лишній.
Ну, по психосаматике. Это утрата радости жизни ((( я о сахаре и диабете.
Не удивительно конечно.
Вам успокоиться и верить в лучшее. Бог не оставит!

Сочувствую вам очень. Тримайтесь
пу_пугренчик• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Та не беруться болячки( у мене друзі з Канаді, Сша та взагалі по світу. Люди тільки починають жити після 40. Це у нас так завелося, що ми всі після 40 хворіємо. У світі такого неиає((
Ну от хто вам буде розказувати про свої болячки. Після 35років всі мають проблеми зі спиною, якщо зробити рентген. Цукор, не критично - легко регулюється харчуванням. Спина - не критично. Знайдіть йому реабілітолога, а не нейрохірурга, буде більше толку. Свекор з переломом хребта і ребер в 12місцях лежачим був в 50+ років з зайвою вагою і остеопорозом, всі нейрохірурги казали, що потрібна дорога операція. Свекруха з лікарні реабілітолога додому позвала, за 6місяців вона його на ноги поставила. Зараз свекру 65ррків, вага 150кг, бігає.
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляКидстаффовна
Не удивительно конечно.

Сочувствую вам очень. Тримайтесь
Дякую❤️
Бабо-лебідка• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Не придумуйте, знаю багато знаменитостей , які померли в 40-45, жили вони не в Україні.
Все індивідуально , у всіх різні імунітети, ваш чоловік був на війні, як наслідок підірване здоров´я.
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую
Научительница• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Слов нет.(((( А инвалидность хоть дали, лечение есть нормальное, за гос. счет?
Мамаша в бигудях• 29 сентября 2023
Ответ дляСиликоночка
Автор, вам потрібно зрозуміти, що так як раніше вже не буде. Після 40 вже починаються болячки і у тих, то не був в Ато, тому беріть себе в руки і вирішуйте проблеми по мірі поступлення.
Так, автор, Ато й війна до цукру ні до чого. А ось зайва вага (живіт) й ’відкормила’ - так. Схудне, буде тримати дієту й цукор буде нормальний, не переживайте. Навпаки добре, що на ранній стадії виявили
Колгоспниця• 29 сентября 2023
Ответ дляLysiiiiii
Удалено администрацией...
Нет. Это не тролизм, а провокации.
Все знаю від і до• 29 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Откуда сахар, есть лишний вес?
Біше за все стреси.

Гарнюнька• 29 сентября 2023
Ответ дляБелочкой зови
Откуда сахар, есть лишний вес?
у меня 55 кг...8-9, если ничего не делать(
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Дали, лікуємо ніби безкоштовно у госпіталі,, але не виходить безкоштовно, бо мені оті фіз процедури які вони роблять не підходять. Тому паралельно у клініці відновлення
Научительница• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ну хоть что-то.
Элька-Карамелька• 29 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Щодо спини можу дати пораду - санаторії Хмільника, Маму там на ноги поставили. Діагноз схожий - грижі, кісти, стерті диски.
И что там, диски восстановили? Или грыжи рассосались. Ну бред
Ms. При теле• 29 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
а який саме?
В кого тако було• 29 сентября 2023
Автор , сахар не критичный , я б больше беспокоилась о том чтоб повторного инсульта не случилось , он гипертоник ?
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Ні, ніколи немає проблем . Зараз тиск контролюємо і пʼє по 7 таблеток в день. Лікар сказала довічно .
Уси Пуси• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Там теж з болячками. Кому як пощастить.
Не зви чайна• 29 сентября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А у меня наоборот, поехала в мае в Хмельник в ремиссии, и вот с августа обострение, спина болит, ничего не помогает и обострился артроз коленей, до этого года 3 не беспокоили. А говорили что радон очень полезен и поддерживает ремиссию. До этого несколько раз лечилась в санатории Теплиця Виноградов, там термальные источники, вот там меня поставили на ноги, наверное каждому свое. Кстати автор атовцам и членам семьи можно ж взять бесплатную путевку а санаторий
автор Витворунка • 29 сентября 2023
Ответ дляНе зви чайна
Знаю, але йому санаторій не підходить.
MacOS-ница• 29 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
От він точно не на нервах. Він скала, на нервах я(
Вы так думаете.