Всі батьки бояться, що дитятко поїде вчитися і там зустріне страшні погані компанії
І вони бубочку навчать пити, палити, фарбуватися і спати без презервативів.
Пропоную вам згадати ваші студентські роки.
Чи бачили ви хоч на горизонті погані компанії і чи заважали вони вам вчитися, отримувати професію і таке інше?
Бо я от думаю, що тут на ловця і звір, даруйте за кальку з російської.
Всякі там погані компанії теж не всім зустрічаються...
Результат:
вже голосів:
10 (37.04%)
Бачила, не заважали
6 (22.22%)
Бачила, заважали
6 (22.22%)
Я сама була поганою
3 (11.11%)
То "міські легенди"
2 (7.41%)
Свій варіант
L-i-s-a-92af• 29 сентября 2023
Батьки не можуть обирати друзів для своїх дітей,але можуть впливати на коло спілкування,з якого ваша дитина обере друзів.
Якщо ваша дитина студент КМА або УКУ,то шанс ’ знайти’ погану компанію значно знижується.
Не было никаких плохих компаний ни у меня, ни у мужа в студенческие годы. Максимум - отмечание сессии где-нибудь в общаге, просто пьянка с водкой, пивом и пельменями. Про наркотики только слышала, из моих знакомых не употреблял никто ничего серьезного, потолок - траву курили.
Lydmila408• 29 сентября 2023
Ответ для4мама
Сучасна молодь у більшості своїй ЗНАЧНО краще нас, студентів 90х.
Чим престижніше ВУЗ - тим менше шансів піти кривою доріжкою.
Тоже так считаю.
Дракон2000• 29 сентября 2023
плохая компания -- это прекрасно, это таинство Искушения! То, что в тебе есть -- то и пробудится! Если в тебе нет плохого, то и плохие компании не страшны, а если есть -- это позволит увидеть всю эту мерзость, осознать и принять меры, проработать то, что не нравится! Так что бояться ’плохих компаний’ не стоит!