Смайликівна• 29 сентября 2023

Допомога Малозабезпеченим сімʼям

Дівчат,хто отримує МЗ,підскажіть будь ласка.Оформила ,погодили допомогу ,приїхала забирати лист про погодження,там написана сумма 1400 на цьому листі,але я не розумію,це сумма на двох(на мене і дитину,чи на одного),тому що коли я рахувала було 2800 допомога на місяць на двох.А призначили 1400,підскажіть будь ласка
Тюрюнь_Тюнь• 29 сентября 2023
Це те що будете отримувати.Можливо більші доходи врахували ніж ви вважали чи ви мінімум на сім´ю не так вирахували Можна в собес звернутися вони покажуть розрахунок суми по вашій справі
Зайченя• 29 сентября 2023
Підкажіть, будь ласка, для оформлення потрібне офіціальне працевлаштування? Просто у мене навіть роботи і зарплати немає. Тільки виплати ВПО з доходу.
автор Смайликівна • 29 сентября 2023
Ответ дляЗайченя
Ну якщо дитині 3 роки,то якщо я вірно розумію то так ,потрібно працювати ,або навчатися,якщо немає інвалідності,в мене дитині 6 місяців ,але я всеодно навчаюсь і потрібна була справка з Вуза
Забрала і не сказала• 29 сентября 2023
Так вирахували вам, мені нарахували 502 грн в місяць на двох з дитиною, одної суми не буде весь час одинакової, знайома отримує 72 грн взагалі