Безпринципова• 29 сентября 2023
у кого в інтерʼєрі є декор з деревʼяними рейками?
покажіть будь ласка 🙏 якщо не важко. де купували? як кріпляться?
буду дуже вдячна ❤️
Цибулька зла• 29 сентября 2023
У меня еще нет, но планирую.
Они есть пластиковые и деревянные.
Пластик в эпицентре, еще не смотрела в реале
Деревянные нашла только тут, подтянулось в фб
Я планирую что-то такое
Они есть пластиковые и деревянные.
Я планирую что-то такое
Безпринципова
• 29 сентября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Цікаво, вони багато пилюки збирають?
та звісно)
Гадаю_По_шнуркам• 29 сентября 2023
Блін, то це 3д панелі? А я думаю, чого їх усі ліплять. Це ж дешевка. Воно на фото ніби симпатично, а в житті як наклейки з Алі експреса
Безпринципова
• 29 сентября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
то різні панелі є. є пвх- ото гімно.
я хочу саме дерево. може не панель а навіть просто рейки. дерево виглядає гарно.
Гадаю_По_шнуркам• 29 сентября 2023
Ответ дляБезпринципова
то різні панелі є. є пвх- ото гімно.
Ні, ну я саме про пвх написала. Просто їх стільки розвелось, а на фото ж не видно. Дивлюсь, ремонт такий собі і ці панелі, ніяк второпати не можу. А виявляється, що то наклейки. Про дерево я і сама знаю.