І чи почали вже приготування :)?
Результат:
вже голосів:
158 (42.13%)
Буду святкувати 25 грудня
116 (30.93%)
Буду святкувати 7 січня
54 (14.4%)
Не святкую взагалі
47 (12.53%)
Буду святкувати в обидві дати
Ответ дляТайТаке
Т.е тоже 25.12?
’Українська греко-католицька церква, яка з 1 вересня 2023 року переходить на григоріанський календар, опублікувала оновлений церковний календар свят за період з вересня по грудень цього року.
Згідно з опублікованим розкладом свят, 1 вересня починатиметься новий церковний рік, який раніше стартував 14 вересня. Відповідно зсуваються усі церковні свята, які прив’язані до дат.
Так, згідно з новим календарем, основні свята УГКЦ тепер відзначатиме в такі дати:
8 вересня – Різдво Богородиці;
14 вересня – Воздвиження Чесного та Животворящего Хреста Господня;
1 жовтня – Покров пресвятої Богородиці
21 листопада – Вхід у Храм Богородиці;
6 грудня – День Святого Миколая;
25 грудня – Різдво. ’
8 вересня – Різдво Богородиці;
1 жовтня – Покров пресвятої Богородиці
21 листопада – Вхід у Храм Богородиці;
6 грудня – День Святого Миколая;
25 грудня – Різдво. ’
Andrey2903• 30 сентября 2023
Я с детства праздновала и 25 декабря и 7 января. Мои бабушка и дедушка покойные были католиками, всегда в этот день мы были у них. Это был больше семейный праздник, а 7 января уже с друзьями и кумовьями. После их смерти мой папа продолжил эту традицию и всегда 25 был семейный праздник, а 7 уже кто где хотел тот там и праздновал. Так же и с паской было. Так, что для нас особо ничего не поменялось. Хотя в детстве я всегда немного стеснялась этого😊
Елена - 79• 30 сентября 2023
Ответ дляDiksizavr
Думаю , що рано чи пізно всеодно доведеться перейти на нові дати
Ну школы и сады прогнули.
А дома кто как хочет. Не доведеться
Елена - 79• 30 сентября 2023
Ответ дляMagaMama
В при чем здесь школы с садами вообще?
К тому, что им придется.
А дома никто никому не прикажет. Не придется.
Ответ дляdebor_a
Ми на Різдво 7 січня завжди збиралися всі на день народження тата. Не думаю, що так само будемо збиратися 25.12. Це наша сімейна традиція.
Это было раньше, сейчас перешли на другой календарь, все даты сдвинулись. Специально перешли, чтоб в один день с русней не праздновать
Чумачечая Весна• 30 сентября 2023
уже давно празднуем 25 дек,31 дек,1 янв,7 янв,14 янв. В разные дни ходим друг к другу, собираемся, столы наготавливаем
Ответ дляAmalpi
В какой церкви вас крестили? Меня в УПЦ, а они не перешли на григорианский, по этому у меня 19 декабря будет Николая. Ничего не имею против ПЦУ, но я не прихожанка этой церкви
Ох ты ёжики . Упц пцу.
Это вообще все о чем
Упц появилось сравнительно недавно,сколько вам лет?
Это вообще все о чем
ПЛЮС-МИНУС• 30 сентября 2023
Ответ дляkanni
Вы это зашли сообщить верующим в теме о религиозном празднике? Зачем? Ваше мнение очень ценно только для вас
а они все верующие? не смешите. йолка и салаты - это не вера.
Ответ дляAmalpi
Для меня все просто, когда УПЦ перейдут и я перейду. Важно же когда служба на Рождество
Они перешли
Православна Церква України (ПЦУ) вирішила відзначати Різдво у грудні за Новоюліанським календарем. Рішення про перехід на новий календар із 1 вересня ухвалили 24 травня під час засідання архієрейського собору в Трапезному храмі Києво-Печерської лаври
Ответ дляkanni
Они перешли
УПЦ это не ПЦУ