Лівий Локіть• 01 октября 2023

Що за дивний напад стався зі мною вночі в лютому 2021?

Тоді я відчувала, що схопила простуду. Трішки наніч боліло горло. Заснула глибоко і уві сні відчула, що мені вкрай погано, не вистачає кисню. Прокинулась, і усвідомила, що я вмираю в прямому сенсі. Мене тошніло, одночасно була діарея, зник зір, слух, я по стінам намагались дійти до туалету. При світлі я трохи бачила обриси предметів, однак все миготіло перед очима. Я задихалась, ригала і сиділа на унітазі одночасно. Не могла довго знайти папір щоб витертись. Руки тряслись, серце калатало аритмічно. Потім, зайшла до кімнати, де спала дитина, увімкнула світло, лягла біля дитини і попрощалась з нею. Кажу: доця, я тебе люблю сильно, однак, напевно я вмираю. Через 3 хвилини трохи прояснився зір, і я зрозуміла, що в мене висока температура. Я по стінках пішла на кухню, взяла аптечку, все висипалось на підлогу, бо руки сильно тремтіли. Знайшла панадол, випила 2 штуки. І сіла біля батареї. Температура була більше 39 .8, я не чекала далі. Оце останні два роки, я прокручую цей напад в голові, жахливішого зі мною раніше не було ніколи. І температура висока була, я завжди її нормально переносила. Що це було? Мікроінсульт? Транзиторна ішемічна атака? У вас такого не бувало?
Ласую колобками• 01 октября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Я все розумію, що це пов´язане з віросом, а от чому зір і слух зникли і дихання збилось?
Мені знайома розповідала, як в її доньки на фоні вірусу зник зір і були марення при температурі 40.
Я коли захворіла ковідом то перший день в мене піднялась температура і ввижався запах мокрої собаки, від чого мене нудило і була блювота, думала що в мене з головою не все добре, бо такого запаху не могло бути поряд.
Всяке може бути при хворобі. Не розумію, чому ви так зациклились на цьому.
Ну для мене ще дивно, що до дитини пішли прощатись, мабуть налякали її сильно, ще й заразити могли.

Санта Барбара• 01 октября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Увесь час повертаюсь до тієї ночі в думках, боюсь, що я пережила мікроінсульт. І в цьому мальнькому місті навіть не буду запитувати, фахівці слабенькі
Зробіть МРТ і знатимете.
Санта Барбара• 01 октября 2023
Але інсульт з температурою не буває. Блювота, запаморочення, так, але точно не температура
Не цілуюсь з бодуна• 01 октября 2023
Ботулизм
Тарабарщина• 01 октября 2023
Автор, не повірите, але зі мною було таке жсапе, окрім слуху і зору...
Це була така шалена інтоксикація організму. Я ще і свідомість втратила в туалеті. Добре, що почув чоловік та й мене відкачав. А головне, що я все чула і розуміла, але не могла поворухнутися, поки він не допоміг . Після цього, кожен раз, як я вночі йшла до туалету, біг зі мною і чекав під дверима. Теж 2021рр.....
Кудлата хмаринка• 01 октября 2023
Сегодня день воспоминаний? Куча тем ’а вот зарплата парня в 2019’, ’а что имел ввиду парень 14 лет назад’, ’что это со мной случилось в 2021’