заварний look• 01 октября 2023
Бессонница на отмене антидепрессантов. Через сколько прошло?
Пила амитриптилин (при срк назначили) около 3 мес. Пила по 2 на ночь, сон был отличный. Потом перешла на 1 табл, потом через день и вообще бросила… Бессонница уже неделю. Засыпаю под утро и то на час-два. У кого было?
Автор, я працюю здому і допрацювалася до такого, що не могла раніше 2 ночі заснути, а то і в 3 і далі -зарнку в 10:30 ледве очі відкривала. Нічого не брала. Була у психіатра (з інших питань), він мені порадив мелатонін саме у спреї. Так тепер я о 12 уже сплю, а о 7:30-8:00 уже прокидаюся. Рекомендую спробувати.
Грибной_Дождик• 01 октября 2023
Зазвичай сон налагоджується за 2-7 тижнів. Якщо Вас це сильно турбує, проконсультуйтеся з лікарем, хай випише Вам щось
заварний look
• 01 октября 2023
Ответ дляMarmu
Можливо, не треба було так швидко кидати, а пити по 3/4, потім по половині і так поступово сходити
Так, але вже що є то є((