Вчителька з мікрорайону• 01 октября 2023
Хто продає продукцію Choice. Як вам працюється в цій компанії?
Хочу спробувати. Починати доведеться з нуля. Бо не маю сторінки в соц.мережі. Чи це реально ? Поки не уявляю кому та як продавати. Обіцяють навчити але покупців доведеться самій шукати
Пасти Ла• 01 октября 2023
Як в будь-якій мережевій і не впарюйте біологам та медикам. Такий брєд в інструкціях. Особливо місце реєстрації викликає ’довіру’
Вчителька з мікрорайону
• 01 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой
А що за продукція?
Еко продукція українського виробника. Там товари для дому, для прання. Різні фітокомплекси
Вчителька з мікрорайону
• 01 октября 2023
Ответ дляПасти Ла
Зрозуміло. Дякую
Пасти Ла• 01 октября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Тільки ж ніхто мед.висновків до фітокомплексів не дасть. Ціни завищені
Дама с собачкой• 01 октября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Зрозуміло, дякую. А таке хтось ще купує?
Вчителька з мікрорайону
• 01 октября 2023
Ответ дляДама с собачкой