Джинци на Флісі• 01 октября 2023
Сколько в среднем стоят ваши сумки?
Незламна• 01 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
І в мене до 200 грн, шкіряні з секонду.
Нас сейчас засмеют поглядите почём они покупают сумки)🙈
Анонимушка• 01 октября 2023
Ответ дляНезламна
Мені на це якось пофіг, за скільки можу, за стільки купую, тож посміються- нехай, якщо людям так весело, Я тільки за. Зараз в мене шкіряна за 150 грн, з олх, дуже зручна, рік тягаю вже.
Анонимушка• 01 октября 2023
Хочу спробувати пошити з старих джинсів, але нема машинки, буду руками шити, давно хочу. Колись шила примітивну, подобалася.
Снідаю авокадо• 01 октября 2023
Ответ дляАнонимушка
Интересно, как она выглядит
Катерина РС• 01 октября 2023
Більшість купляла ще до війни, кожзам до 500грн, тоді гуляли багато, а зараз не хочеться.
Але в магазини за покупками ношу рюкзак частіше, за 300грн.
Снідаю авокадо• 01 октября 2023
Я купила за 1400 грн. Предыдущую за 900 грн, которую носила 3 года. Новую наверно тоже буду долго носить, а других сумок нет. Хочется же красивую кожаную сумку, а не что попало, например 3 шт по 300грн
Божа кульбабка• 01 октября 2023
У мене їх всього дві, тому легко можу вирахувати середню ціну - 66£