МЧСница• 02 октября 2023
Роздільний бюджет, чоловік не вигрібає. Чи треба допомагати?
Заробляємо приблизно по 15 тис
На чоловікові харчування, бензин, одяг собі
На мені одяг собі і дитині, школа, побутова хімія, дарунки на свята .
Побутову техніку, ремонти - кому потрібні ще той і купує.
І ось я з цієї суми ще й 100 Дол купую.
А у чоловіка мінуса по кредиткам. І ось прямо сильно натякає щоб я поміняла йому 100 Дол на ремонт машини.
Єслі що, то машиною чоловік мене підвозе до роботи, назад я маршруткою їду
І ось я з цієї суми ще й 100 Дол купую.
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляОбнимашкина
А зачем вообще начинать с такими жить пополамщиками
Я починала з ним жити в 2000 роках. Тоді обидва були голі і босі
МадамОхмури• 02 октября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я б часть суммы дала, машина же общая
А парковка и страховка тоже на нем?
А где общая сои на ней ездит он!?
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Я б часть суммы дала, машина же общая
А парковка и страховка тоже на нем?
Так, вся машина на ньому.
В мене є права але він не дає мені водити машину
Кудрі кручу сама• 02 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Расходы на ребёнка он с вами не оплачивает, а вы должны его кредитовать?
Нафиг вам это чмо?
Огульно обзывать незнакомого человека.
Боневтікла• 02 октября 2023
С мужем тоже раздельно/общий бюджет
Оба работаем, есть ребёнок, продукты из села
Общая сумма с двоих и каждому по энной на свои растраты, у него просто хобби рыбалка/охота
А я одержима внешним видом, стараюсь смотреть за собой и это явно не дегтярное мыло ахаха
Твоя подружайка• 02 октября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Огульно обзывать незнакомого человека.
Пополамщики или мужчины с раздельным бюджетом по другому назвать сложно
Снідаю авокадо• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
А мене не шкода? Я кручусь як білка, вишукую знижки, розпродажі. Десь на секонді десь на сезонних розпродажах
А він джинси 1500 - ок.
Якщо чоловік такий транжира, навіщо ви йому розкажуєте, що маєте заощадження? Все спускаєте під 0, тим паче в вас не така і велика зп. Все. Нехай думає сам.
Боневтікла• 02 октября 2023
И на троих кстати у нас 25 тысяч
Еле еле, но как то тянем. Машины нет
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А зачем вам слабый? Борщи он тоже напополам варит?
Я ж писала, що він мені близький по духу.
От дивлюсь на других чоловіків.
Той гуляє, той жінку ображає, той може собаку бездомну ногой копнути. Я б не змогла з такими жити.
От дивлюсь на других чоловіків.
Додаю напруги• 02 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Якщо чоловік транжира, я Вас розумію. У подруги такий чоловік і також роздільний бюджет. Ні в якому разі не діставати заначку і взагалі мовчати що вона у Вас є!
отож. бо якщо щось дуже закортить з грошей- чоловік голову проїсть- дай... сам зібрати не зміг,але на чиєсь може губу розкатати. не дасиш- буде скандал-жлобиха і т.д. краще збирати мовчки. тим більше,чоловік ЗОВСІМ не бере участі в розтратах на дитину. ЗА що йому давати?
Кудрі кручу сама• 02 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Содержанка ?
Рву и мечу• 02 октября 2023
По темі - жінці заборонено допомагати чоловікові, він сам має викручуватись! Бо жодної подяки за допомогу не отримаєте, буде просто як так і треба. На додачу він зрозуміє, що у вас завжди знайдуться зайві 100дол і буде на них розраховувати. Або ж скине якусь свою частину витрат на вас, бо у вас є.
Моль Моллівна• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
У нас роздільний бюджет саме тому що гроші у чоловіка не тримаються.
Зуби лікую собі і дітям сама
Договоритесь, чтобы бюджетом распоряжались вы
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляПолБатона
Цікаво, а ось кому потрібен буде ремонт пральної або холодильника? 🤔
Ну наприклад, я заробила пару тисяч даю на ремонт. А він там уже займається тим ремонтом, щось докуплвує, щось сам робе.
І він до речі сам 90 відсотків ремонтує.
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляЗвоночек
пизд##лей мужу дать, а не денег
расслабил булки
Як би я не всипала , він би і 15 тис не мав би.
Засомневаю• 02 октября 2023
Моя думка - людина, яка має сім´ю та заробляє 15 тис, не може дозволити собі машину. Це забаганка, яка не вписується в бюджет ну ніяк.
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Не особливо розказую. Але по великому рахунку він знає що в мене є запас
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Так, вся машина на ньому.
О. то ще і не сімейна машина...
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляДодаю напруги
Ну він продукти купує на всю сім´ю, і плюс він бере участь у вихованні дитини, лікар, школа, гуртки. Те що стосується організаційних моментів
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Вам так здається. Ми живемо в передмісті, в мене робота в місті, в нього теж в передмісті але з другої сторони міста.
Мені маршруткою 40 хвилин, а йому 2.5 години в одну сторону.
Ответ дляЗасомневаю
Согласна с Вами, 15 тысяч это очень мало сейчас для мужчины, машина много берет доп. расходов. Можно и на маршрутке прокатиться...
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляMarisha
Закрыть ему счёт по ремонту и перевести все финансовые расходы на себя. Получил свои 15 к? Перевел на карту жене.
А вы ему отсыпали на бенз, на харч. Шмотки сами ему купите. Глядишь, ещё и с этих денег откладывать будете.
Вибачте, але мені ще головняка не вистачало з купівлею продуктів і одягу для нього.
Мурзилка• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Кто оплачивает коммунальные? Он просто мало зарабатывает, чтобы ездить на машине. И долги по кредиту будут общие в семье. Доносите до него что он живёт не по средствам.
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляMarisha
Он вообще-то член этой семьи и отец ребенка. Не нужно за это возводить его на пьедестал.
Не пєдестал, але і не чмо.
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Скільки в місяць в середньому (якщо брати за рік всі витрати - бензин, ремонт, страхування, шини, олію) тягне його машина?
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляМурзилка
Комуналку плачу я.
МЧСница
• 02 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Та я знаю? Машина на газу. Може 2-3 рази по 500 грн. А інше не знаю.