МЧСница• 02 октября 2023
Роздільний бюджет, чоловік не вигрібає. Чи треба допомагати?
Заробляємо приблизно по 15 тис
На чоловікові харчування, бензин, одяг собі
На мені одяг собі і дитині, школа, побутова хімія, дарунки на свята .
Побутову техніку, ремонти - кому потрібні ще той і купує.
І ось я з цієї суми ще й 100 Дол купую.
А у чоловіка мінуса по кредиткам. І ось прямо сильно натякає щоб я поміняла йому 100 Дол на ремонт машини.
Єслі що, то машиною чоловік мене підвозе до роботи, назад я маршруткою їду
І ось я з цієї суми ще й 100 Дол купую.
Рання пташка• 02 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Значит на общественном транспорте поездите - дешевле может автомобиля выйдет
Я вообще на такси езжу куда надо - и то дешевле выходит чем свою машину содержать
Твоя подружайка• 02 октября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Содержанка ?
По себе судите?
Просто женщина, а не лохушка)
Твоя подружайка• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Я ж писала, що він мені близький по духу.
От дивлюсь на других чоловіків.
Той гуляє, той жінку ображає, той може собаку бездомну ногой копнути. Я б не змогла з такими жити.
От дивлюсь на других чоловіків.
А в быту он вам помогает?
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Та я знаю? Машина на газу. Може 2-3 рази по 500 грн. А інше не знаю.
2-3 рази в місяць чи в рік? Якщо на рік 1000 грн на все, то щось не дуже віриться, от чесно
Твоя подружайка• 02 октября 2023
Ответ дляРання пташка
Значит- убираете эти расходы. А муж пусть на вторую работу идёт, если ему не хватает
Рання пташка• 02 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Та я не автор) я к тому что иногда своя машина, особенно если не новая, тянет гораздо больше чем можно было бы тратить
Грибной_Дождик• 02 октября 2023
Ответ дляПолБатона
Цікаво, а ось кому потрібен буде ремонт пральної або холодильника? 🤔
Камень, ножницы, бумага раскинут, делов-то...
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Вам так здається. Ми живемо в передмісті, в мене робота в місті, в нього теж в передмісті але з другої сторони міста.
Мені маршруткою 40 хвилин, а йому 2.5 години в одну сторону.
То нехай знайде роботу не за 2.5 години від дому. Навіть якщо це буде 14, а не 15, то після продажу машини все рівно буде економія, і плюс зможе більше займатись дитиною
Курочка-чубаточка• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Ну він продукти купує на всю сім´ю, і плюс він бере участь у вихованні дитини, лікар, школа, гуртки. Те що стосується організаційних моментів
Автор, хороший у вас чоловік, я часом допомагаю, поміняти машину, десь трохи кращий відпочинок оплачу більшу частину. Не вважаю що модель тато- банкомат найкраща. Вибрати хорошого батька своім дітям - це вже багато.
Твоя подружайка• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Вибачте, але мені ще головняка не вистачало з купівлею продуктів і одягу для нього.
Секонд купите, и хватит ему ) чего это он как баба выряжается?
осень харашо• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Ну продукты это уже существенно при Ваших доходах, дайте ему конечно на ремонт. А как зп получит попросите эту суммуина какие-то нужды детей, ну по-доброму.
Латвийские_Номера• 02 октября 2023
4000 грн пусть сам найдет. Я считаю, не надо помогать, кроме самых крайних случаев вроде срочного лечения. Мужчина не ценит то, что сам не заработал/сделал
Зубачистка• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Ми теж з передмістя їдемо в Київ на роботу, 40 хвилин десь. Записували трати за заправку газом та бензином. В місяць 4 тис. От і рахуйте, це вже майже 30% його доходу, да і їде він довше.
Засомневаю• 02 октября 2023
Короткий вывод: мужчина живёт не по средствам. Оплачивать его капризы в виде машины я бы не стала.
Заставляличка• 02 октября 2023
Автор, ще напишу. У подруги, що чоловік також транжира і роздільний бюджет, коли він знав про заначку, то постійно на неї розраховував і ображався, що не дає її, а сам не напрягався, щоб вирішити питання. В результаті вона давала, він все одно постійно в мінусах, а НЗ ніякого нема. Це було до тих пір, поки вона собі не почала вигадувати собі фін проблеми і про заначку перестала казати. Нажаль, з такими людьми тільки так.
Курочка-чубаточка• 02 октября 2023
Ответ дляТвоя подружайка
А можливо він не йде на другу роботу, бо займається дитиною, а якщо піде, то це все буде на авторові - гуртки, лікарі, вечірні прогулянки і тоді у автора якість життя буде страждати і їі робота також.
маринабаранова• 02 октября 2023
Взагалі - не розумію: навіщо така ,,сі´мя´´ і такий чоловік? Аби заміжньою вважатися?
З таким успіхом можна і самій жити і нерви будуть цілі. І всі гроші - будуть ваші!
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляЗубачистка
Це більш реальна сума
Чучело-Мяучело• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Так вже склалось. Бо я скупа і економна, а чоловік транжира. Щоб нєрви не робити - роздільний бюджет.
Якщо б був сумісний - я б ніколи не змогла відкладати
Но едите хорошо)
Это НЕ раздельный бюджет
Чучело-Мяучело• 02 октября 2023
Ответ дляМЧСница
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляIsa Dora
Вы в принципе хорошо устроились.
На нем все расходы)
Школа сколько? 200 грн? Какие подарки?
Получается он полностью все оплачивает, а вы красивая)
На нем все расходы)
Школа сколько? 200 грн? Какие подарки?
Все оплачивает - это еда? ))
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляIsa Dora
Еда, комуналка, бензин сколько в обычной семье на это денег уходит? 70%? 80?
Бензин он явно не тянет, это бессмысленный каприз.
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляIsa Dora
Про коммуналку не увидела, мне кажется, автор не писала, кто её платит
Чучело-Мяучело• 02 октября 2023
Ответ дляЗасомневаю
Правильно.
Главное что жена ’отложить’ тянет)
Засомневаю• 02 октября 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Правильно.
Главное что жена ’отложить’ тянет)
Лучше откладывать, чем влезать в долги,лишь бы не на маршрутке.