Sergej1407• 02 октября 2023

Если я отменил статус Впо и сразу подал по новой, что будет?

Добрый Вечер
Такой вопрос
Если я отменил статус и сразу подал по новой что будет ?
И если я отменил в этом месяце будет плата еще ща этот месяц или нет ?
Спасибо
LarisaOriginal• 02 октября 2023
Краще зверніться з такими питаннями на гарячу лінію правової допомоги. Це безкоштовно і там нададуть найбільш чітку та коректну інформацію.
Вічний двигун• 02 октября 2023
Треба йти по новому мiсцю в упсзн, так швидше буде
автор Sergej1407 • 02 октября 2023
Ответ дляВічний двигун
Я в том же селе что и был просто поменял Улицу
А изначально я через дию проходил регистрацию
Sunshine• 02 октября 2023
Ответ дляSergej1407
за місяць вам заплатять, але питання чи з виплат по старій вулиці, чи новій.
Я коли змінювала місто, то 3 місяці не приходили гроші, а потім прийшли одразу 8000. Була затримка через перереєстрацію.
автор Sergej1407 • 02 октября 2023
Ответ для Sunshine
Я так понимаю
Что я отменил в начале месяца у меня уже скасовано статус
То я еще получу за этот месяц ???
Sunshine• 02 октября 2023
Ответ дляSergej1407
Я так понимаю
То я еще получу за этот месяц ???
Я ж кажу, якщо ви змінили і одразу зареєструвалися, то так, а якщо просто першого числа знялися з впо і все, то навряд.
Тут питання взагалі, ви саме змінили місце реєстрації чи скасували впо і зареєструвалися знову? Це різні ситуації, але так чи інакше маєте отримати гроші, але можливо з затримкою.
автор Sergej1407 • 02 октября 2023
Ответ для Sunshine
Я полностью скасував
И сразу же зарегистрировался
Теперь жду пока в обробке
Мамаша в бигудях• 03 октября 2023
Коли ви зареєструвалися знову? Якщо після 1 серпня то мабуть на виплати ви вже не маєте права. Бо з 1 серпня згідно з постановою 709 на виплати мають право тільки ті хто звертається вперше, якщо у вас нова довідка впо виплат вам не буде
Sunshine• 03 октября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Там не зовсім так. Там треба детально читати, бо є умови. Не купувати авто, нерухомість, не бути за кордоном і т.д
автор Sergej1407 • 03 октября 2023
Мне вот интересно
Если я в этом начале месяца отменил
Будет за этот месяц или уже не будет выплата ?
Мамаша в бигудях• 03 октября 2023
Ответ дляSergej1407
Мне вот интересно
Если я в этом начале месяца отменил
Навіть якщо і 1числа місяця, то за цей місяць повинна бути виплата
Мамаша в бигудях• 03 октября 2023
Ответ для Sunshine
В порядку нарахування написано що з 1 серпня допомога призначається тим хто звертається за її отриманням вперше. Людина немає права тільки через те що звертається вдруге. Оті умови покупки, депозити та виїзд за кордон для тих хто вперше звертається
Yalozayaroslava• 04 октября 2023
Так, звернулася 7 серпня вдруге і отримала відмову