Шкварочка• 02 октября 2023
сколько месяцев выплачивают ВПО?
подскажите сколько месяцев выплачивают ВПО (переселенцам) и возможно ли продлить выплату и что для этого нужно?
Треба підробіток• 02 октября 2023
Раньше ограничений в сроках выплаты не было. Пока вы числились ВПО, столько и платили. Сейчас вроде приняли изменения в закон, что будут платить новым пол года, остальным до января 2024. Что дальше - не понятно.
Шкварочка
• 02 октября 2023
Ответ дляТреба підробіток
а новым это с какого периода?
Шкварочка
• 03 октября 2023
Ответ для100%
якось дивно ви ставите питання.
вам вже не платять, що ви хочете подовжити?
ще платять, але оформила тільки в травні
Интимная• 03 октября 2023
Поки ваш регіон в зоні бойових дій, або під окупацією, за новими правилами як я зрозуміла на пів року, а потім знову треба підтверджувати місце знаходження та буде продовження виплат
Як міряти?• 03 октября 2023
Ответ дляИнтимная
А я так зрозуміла що не так як раніше, кожні півроку переоформлення, а просто півроку виплачують і допобачення
100%• 03 октября 2023
Ответ дляЯк міряти?
З чого ви це зрозуміли?