волосатое стекло• 03 октября 2023
Дівчата бухгалтера, запитання про відпустку. Допоможіть будь ласка розібратися.
Дівчата допоможіть, будь ласка, розібратися. Звільнилася з роботи в освітньому закладі, при цьому була ще частина невикористаної відпустки. Як нараховують відпустку тим хто немає напрацьованого часу за рік? Я за кордоном, писала за свій рахунок весь час. Прийшли ,я так розумію ,відпускні за не "відгуляну" відпустку. Яка система нарахування у такому випадку?
Бринзолетта• 03 октября 2023
Ви писали заяви за свій рахунок? Тоді пропорційно за ті місяці вам йшли дні відпустки. Якщо призупинення, то дні відпустки не додаються.
Обижулька• 03 октября 2023
Вас цікавить розрахунок днів чи сама оплата?
Розрахунок з окладу, якщо нема відпрацьованих місяців в періоді
волосатое стекло
• 03 октября 2023
Ответ дляБринзолетта
Так писала. Дякую 🤗
волосатое стекло
• 03 октября 2023
Ответ дляОбижулька
Цікавить сама оплата. Поясніть будь ласка як це ’ розрахунок з окладу’.
волосатое стекло
• 03 октября 2023
Ответ дляСанька-4b93
у педагогов не так
А як? Поділіться будь ласка)
Бринзолетта• 03 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
А як? Поділіться будь ласка)
У педагогів не 24 дні відпустки на рік. Частіше 56 днів, тоді 56/12=4,67 дня за кожний місяць роботи. Бувають посади, у яких 42 дні відпустки на рік , тоді це 3,5 дні за місяць. Може ще інша кількість днів відпустки буває, я не стикалася, хтось доповнить.
Обижулька• 03 октября 2023
Ответ дляволосатое стекло
((Оклад*ставка)*12)/365=сума вашого 1 дня компенсації відпустки
Ставка, то якщо ви працюєте не повний день.