МатьЧасть• 03 октября 2023
Чи видаляє парогенератор кальк від ржавої води на унітазі/душевій?
Как_б_не_так• 03 октября 2023
Химію та фізіку не вчили? Температура іржу не руйнує, тільки хімією можна
МатьЧасть
• 03 октября 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Не чистять цю срану ржу різні засоби(((. Замахалася терти…
Плекаю думи• 03 октября 2023
нет, парогенератор не вычистит, нужно лить селит...через минут 10 тереть, потом промыть и опять повторять... сама терпеть не могу тереть но если делать регулярно то просто не будете доводить такого
МатьЧасть
• 03 октября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Сіліт взагалі слабенький. Спробуйте HQ, він самий сильніший…
Пукимончиг• 03 октября 2023
Ответ дляМатьЧасть
Чорние туалетне каченя. В мене воно видаляє ржавий наліт відразу.
МатьЧасть
• 03 октября 2023
Ответ дляПукимончиг
Спробую, дякую
Плекаю думи• 03 октября 2023
Ответ дляМатьЧасть
я зараз вже не живу в україні, живу в сша, тут навіть не знаю чи є HQ, та тут і інша якість води
Плекаю думи• 03 октября 2023
Ответ дляМатьЧасть
хоча думаю тут навіть більш жорстка вода, в одному туалеті з двох в мене постійно ободок там де вода в туалеті. Я пару раз терла, мила та згодом вирішила ’забити’
Крихітка на всі• 03 октября 2023
Ответ дляПукимончиг
зараз воно називається Duck
я не знаю іншого засобу який так швидко і без зусиль виїдає іржу і вапно на унітазах
зараз воно називається Duck