Пиши-пропало• 03 октября 2023
Не можу визначитись із плануванням маленької спальні. Хелп
Можливо є додатки чи ресурси, де можна підглянути планування для спальні 10 кв.м. Не можу визначитись де, що поставити, а вже треба закладати розетки.
В пінтересті все занадто казкове, маленькі спальні там без шаф. А мені треба і шафа, і туалетний столик.
Кинг-Конгша• 03 октября 2023
Можете зробити туалетний столик у шафі. Так над ним ще багато місця буде для зберігання.
вентиляторная• 03 октября 2023
Листик бумаги и чертите план и играетесь с мебелью и сразу будет видно где розетки
Розвідка Маші• 03 октября 2023
Малюйте крейдою на підлозі контури меблів в реальних розмірах. Так буде зрозуміло що поміститься і де його краще буде розмістити
Шпондєр• 03 октября 2023
Вы где сейчас живёте (спите) вас устраивает? Так и нарисуйте чертеж.
Я так в новострое ’содрала’ ванну из съемной квартиры, где жила, реально заходила с рулеткой, меряла и прикидывала на новое место, оде что нужно. Также и со спальней. Вы же где- то живёте сейчас? Померяйте шкаф, спальное место, туалетный столик, очертите на новую спальню. С розетками может помочь электрик
Пиши-пропало
• 03 октября 2023
Ответ дляРозвідка Маші
Так і зробила. Не можу визначитись, в якому кутку шо поставити, і якого розміру воно буде. Якщо трошки не вгадати , то розетка получиться за шафою.
З ліжком то простіше.
Пиши-пропало
• 03 октября 2023
Ответ дляШпондєр
Тут і живемо. Меблі були різні, збірна солянка з старих меблів.
З ліжком визначилася.
А от шафу хочу поставити в інший куток, але боюсь, що буде заважати при вході.
І від цього потім залежить купе чи звичайну брати.
З ліжком визначилася.
вентиляторная• 03 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
З ліжком то простіше.
А сейчас выбрать размер нужно. Всей мебели
Пиши-пропало
• 03 октября 2023
А вот недавно• 03 октября 2023
Ответ дляПиши-пропало
Трохи схоже у нас
На стіну 3,23 я б робила розпашну шафу під стелю і під вікно туалетний столик. Ліжко з тумбочками на протилежну стіну.
Пиши-пропало
• 03 октября 2023
Ответ дляА вот недавно
Ви описали мої думки.
До цього шафа стояла біля вікна, а столик ближче до дверей, в кутку ще було місце. Тому при вході було просторно.
Меблі планую брати фабричні, тому під стелю не вийде, або купе.
І замість столика можливо комод і дзеркало.
спальное место• 03 октября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
блін, це ж ідея на мільйон) як раз теж спальню планую, але кімната трохи більша. дякую
Кинг-Конгша• 03 октября 2023
Ответ дляспальное место
Я теж планую маленьку спальню на дачі, а там все на компромісах. Надихаюся картинками з інтернету.
Але, звичайно, це про меблі на замовлення під стелю
спальное место• 03 октября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
дуже класно! дякую за фотки ❤️