Кошка Мурка• 04 октября 2023
Дівчата! Що у вас на підлозі у ванній кімнаті?
Був килимок, після всіх, як помиються він мокрий, стелила рушник для ніг, не зручно, без нічого, так підлога холодна
Менее Более• 04 октября 2023
Ничего. Перед тем, как залезть в ванну, стелим на пол полотенце для ног
Кошка Мурка
• 04 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
нічого. навіщо?
А як? Простоту душу, з мокрими ногами?
Всех в сад• 04 октября 2023
Ответ дляКошка Мурка
А як? Простоту душу, з мокрими ногами?
перед тим як митись стелю полотенце. а ноги взагалі то витираю насухо)
БальзаковскийВозраст• 04 октября 2023
Ответ дляКошка Мурка
А як? Простоту душу, з мокрими ногами?
Ну да
Всех в сад• 04 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Послизнутися можна
в мене плитка не ковзька
Чу Ча• 04 октября 2023
Прорезиненный коврик в Эпицентре брали. Классная вещь. На пол не пропускает и сохнет быстро , на ощупь приятный
Пишу з калідору• 04 октября 2023
Ответ дляСпасу мир
В мене нічого нема,в холодну пору плитка обігрівається
не у всіх підігрів підлоги у ванній кімнаті
Люблю порядок• 04 октября 2023
Килимок. Мокрим він не буває, бо всі витираються в душі, на килимок ступають максимум трохи вологими ногами, висихає миттєво
Тушьмушьнюшь• 04 октября 2023
Именно чтоб выйти из душа - специально полотенце для ног, бросаем на пол, перед тем как зайти в кабинку. Как вытерся - вешаем на специальный поручень.
А так есть еще пара ковриков в ванной - для тех, кто не любит тапки носить, а стоять на плитке холодно.
Тушьмушьнюшь• 04 октября 2023
Ответ дляВсех в сад
в мене плитка не ковзька
Все равно не очень приятно мокрыми босыми ногами становиться на плитку, а потом вытирать лужи
Кавуся• 04 октября 2023
Теплый пол и плитка. Перед купанием все стелят себе полотенце для ног и все. Я его потом убираю
Я погнала• 04 октября 2023
Нічого немає, плитка.
Вилажу з ванни, витираю ноги, і в тапочки. Все
Кукарачка• 04 октября 2023
Ответ дляЧу Ча
А покажіть свій килимок. Дякую.
Завжди недо...• 04 октября 2023
Нічого, витираються ноги одразу і в капці, для дитини стелю килимок, потім прибираю, бо кімната дуже маленька
Просериарила молодость• 04 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Послизнутися можна
Послизнулися в ванній то мій страшний сон, з появою дітей взагалі перетворився на тихій жах. Вони можуть вискочити з ванної щоб взяти якусь річ і так декілька разів. Плитка трохи шершава, але якщо на ній калюжі то перетворюється на ковзанку.
Тому килимок на латексній основі обов’язково. Після купання вішаємо на бортик ванної якщо сильно вологий.
Соседушка• 04 октября 2023
У мене такий коврік, він не дуже товстий, можна прати в машині.
Замовляла тут на Кідстафі. Розмір 40*60 см - 350 грн . Щоб не спамити, не кидаю посилання,
Потребую апгрейду• 04 октября 2023
Ответ дляКошка Мурка
А як? Простоту душу, з мокрими ногами?
ноги рушником витерти перед тим як з душу виходити. і можна килимок стелити, не буде мокрий
Пищалка• 04 октября 2023
У меня нет коврика, в кварире он неудобен где его сушить, это не дом частный, у меня с душевой сразу ноги вытирают полотенцем для ног и ноги сухие опускают на пол или тапки
Пищалка• 04 октября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Послизнутися можна
сухими ногами не проскользнешься