Счастье_же_вот_оно• 03 октября 2023

Хтось дивиться Голос країни?

За кого вболіваєте?
Оленка Киць• 03 октября 2023
я ніколи не дивилась

Море_море_я_скучаю• 03 октября 2023
ні
Дама_с_коготками• 03 октября 2023
Я фильм интересный смотрю
Швабристка• 03 октября 2023
А такое сейчас кто-то смотрит?
СвітланкаОК• 03 октября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Я фильм интересный смотрю
Що за фільм?)
Шкварочка• 03 октября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Я фильм интересный смотрю
Советуйте, пожалуйста. Вчера опять Пальмы в снегу пересматривала, совсем смотреть нечего...
Асталависта бэйби• 03 октября 2023
Нет

Дама_с_коготками• 03 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Що за фільм?)
В никуда 2023
Дама_с_коготками• 03 октября 2023
Ответ дляШкварочка
Только полчаса смотрю, но пока интересно. В никуда 2023. Такие у него вайбы Колонии Дигнидад, которую люблю
Туся муся• 03 октября 2023
Я немножко
Сегодня дуэт видела команд Саниной.
Пелых и девочка - офигенно!
Просто красавица• 03 октября 2023
Нафиг надо
Сейчас и подавно, бесит эта голубятня мужики ведущие
Особенно патлатый 🤮
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 03 октября 2023
Нет телика , нет шоу .. нехай працюють йдуть ..
Скорая помощь• 03 октября 2023
Не на часі
автор Счастье_же_вот_оно • 03 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Не на часі
Я перепрошую, а що на часі? Чи нам по вашому сидіти і плакати тільки?
Ответ дляПросто красавица
Нафиг надо
Особенно патлатый 🤮
Там нема патлатого)
Ответ дляШвабристка
А такое сейчас кто-то смотрит?
Звісно
Кайдашенчиха• 03 октября 2023
Раніше завжди дивилась, чекала випуски. Зараз зовсім не те. Дорофєєва- жінка з дорослим лицем і дитячою зачискою, дуже погано виглядає. Іван зовсім не медійна персона, погано озвучує свої думки, нещира Саніна. Один Пивоваров більш-менш нормально виглядає. Я подивилась пару- тройку випусків і забросила.
Море_море_я_скучаю• 03 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Звісно
мало хто
Просто красавица• 03 октября 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Там нема патлатого)
Дредастый

Давно без алко• 04 октября 2023
Я дивлюсь і радію, що є така можливість.
Дивлюсь у записі вже після неділі.
Найбільше подобається також Пивоваров, хоча він вже неодноразово повторює, що зробив себе сам, але ж це так і є. Пам´ятаю його ще ´ніким´ на концерті на розігріві у Кароль, коли він скакав по сцені і співав щось, що йому не підходило, а потім запитав у публіки, чи співати ще, чи вже йти. Очевидно, він мав надію, що публіка його захоче затримати, але ж ні. Уся площа скандувала йому йти. Не знаю, як він зібрався і залишився співати далі. Але зараз мені його творчість до вподоби. Він має дуже сильну енергетику і завзяття, він старається і прикладає зусилля у тому, що він робить, а не пливе по накатаній. Він боєць і дійсно заслуговує на те, що має. Хоча тоді на площі я також хотіла, щоб він скоріше пішов, а зараз би слухала із задоволенням.

А взагалі Голос - то не про судей, як казала Дорофеєва. Голос - то про відкриття нових талантів.
ОбережнаЯ• 04 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
Нафиг надо
Особенно патлатый 🤮
важко ж вам живеться
Просто красавица• 04 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
важко ж вам живеться
Да нет, не жалуюсь как раз на жизнь
ОбережнаЯ• 04 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
Да нет, не жалуюсь как раз на жизнь
тобто навколо нетрадиційні вас не бентежать, лише на сцені
Просто красавица• 04 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
У меня нет вокруг таких, наоборот нормальные традиционные мужчины.
А вот пропаганда по телеку этих голубков раздражает
ОбережнаЯ• 04 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
Пропагандою ви звете існування в принципі нетрадиційних людей?
І що ж ви робитимете коли дізнаєтеся що в вашому оточенні хтось нетипової орієнтації?
А це неминуче в поточний час)
Просто красавица• 04 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А це неминуче в поточний час)
Все близкие давно женаты и детей имею, как такой человек может внезапно стать геем?
Или я замужем 15 лет и через год стану лезбиянкой? Смешно
ОбережнаЯ• 04 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
А ви ні з ким не спілкуєтеся окрім близьких чи що?
Чи живете десь на Марсі, не буваєте в наших земних театрах, не гуляєте містом, не їздите по курортах?)
Просто красавица• 04 октября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
На курортах геи меня не волнуют, они не целуются и не лапают друг друга у меня перед носом, по работе все вменяемые люди, я написала что люди семейные давно. Соседи тоже вменяемы, кто одинок кто уже в отношениях ( нормальных), браке.
Открытых каких то гейских замашек не наблюдаю нигде - ни в ресторанах, ни в кино, на заправках, в парках, на пляже.
Если там и есть нетрадиционной, то они это не демонстрирую. Вот когда все тихо это ок, а пропаганда плохо
ОбережнаЯ• 04 октября 2023
Ответ дляПросто красавица
Так а в чому пропаганда то?