Фляшка на трьох• вчера в 22:51
Живёте или существуете?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Живу конечно.
Увы, существую.
Василина Семеніч• вчера в 22:56
Живу. Кожен день намагаюсь щось нове дізнатись. Як сказав один психолог, ми живі поки в нас є цікавість. Зараз будь яке навчання і знання доступні.
Василина Семеніч• вчера в 22:57
Ответ дляМісячне Сяйво
В лоб бы дала тем, кто пишет позитивные комментарии
Вам тоді до лікаря. Зі стресом не жартують, як і з депресіями
Місячне Сяйво• вчера в 22:57
Ответ дляВасилина Семеніч
Вас бы вообще..
Місячне Сяйво• вчера в 23:00
Ответ дляВасилина Семеніч
Спробуйте.
Вы меня на понт не берите, не раздражайте и так раздражееного
Фляшка на трьох
• 2 часа назад
Ответ дляПосле 18
А що для вас «жити»?
Вести полноценную жизнь, активную, интересную, иметь жажду жизни, не тянуть лямку.
Айболитная• 2 часа назад
У моєму розумінні, жити повноцінним життям це коли не переживаєш за наступний день, коли стабільно можеш щось спланувати і в тебе вистачає на це ресурсів, здоров´я, грошеш. А зараз, прожив день - і добре, рахуєш кожну копійку
Щастя-здоровля• 39 минут назад
Роки 3 існувала, весь час хотіла щоб скоріше пройшла осінь, зима, літо, вихідні, рік… останній рік приблизно живу, мрію, навчаюсь додатково, читаю, гуляю, хобі, спорт, пріоритети змінились. Якщо раніше були якісь покращення: житла, ремонту, авто, карʼєра то зараз начхати на це. Зараз в пріоритеті подорожі, готуюсь за пів року: обираю, відкладаю кошти. От сьогодні піймала себе на думці, що вже серпень, він по відчуттях як вечір неділі, хочеться розтягнути, насолодитись кожним моментом, наповнити чимось цікавим.