ТаПрямТам• 04 октября 2023
Оптимальный вариант квартиры Левый берег, Киев
Знакомая попросила посмотреть варианты квартир для аренды + в дальнейшем покупки на левом берегу, глянуть проблемные жк, микрорайоны И т.д
Из своего опыта, я только рассматриваю район возле ППС, ХШ, Харьковская, Вырлица. И наверно только с газом 9 этажки(( старой закалки я.
Кто то знает варианты, где на левом берегу +- норм варианты для жилья? И какие бы вы рассматривали, а какие нет ( Красная ветка отпадет)
Зубная фея• 04 октября 2023
Лівий берег великий, це не тільки пох.
Питайте у знайомої додаткові критерії.
Є нові жк на електриці, але будинки вже з генераторами. А ще в неї є бюджет, від нього і відштовхуйтесь.
Питайте у знайомої додаткові критерії.
Червона рута• 04 октября 2023
Я одна этот газ боюсь?(
А нашли причину на черниговской из-за чего взорвался дом?(
Зубная фея• 04 октября 2023
Ответ дляЧервона рута
Я одна этот газ боюсь?(
Треба ставити якісні датчики, і забезпечувати хорошу вентиляцію.
Ми так зняли раз квартиру, добре я панікьор, поставила датчик, а там чадний газ йшов в кімнату.
Червона рута• 04 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
От взрыва у соседей не поможет
Зубная фея• 04 октября 2023
Ответ дляЧервона рута
От взрыва у соседей не поможет
Як так мислити, то уявіть скільки зараз по квартирам ставлять дешевих аккумуляторів, чи тих газових горєлок.
Бабуся Бетман• 04 октября 2023
Мені тільки русановка подобаєтся чи там поруч десь, що б на тролейбус сів чи метро і через пару зупинок центр Києва. Самі на троєщині живемо багато років, хочеться звідси виїхати..харьківський теж саме, постійно там буваю, не дуже комфортно, все ж таки квартира це не самі метри житла, а атмосфера довколо, парки, цікаві місця, зручніть на роботу добиратись, а нормальна робота в більшості на правому березі. Може оболонь чи теремки дивиться краще. Ще як згадаю всі тікали з Києва на початку нападу, а мости поперекривали, блок пости..черги, ризик що по мостам завдадуть удару і взагалі не проїхати..Думаю найкраще теремки, щось в новобудові купляти в майбутньому, якщо брати з не дуже дорогого
Володарка мрій• 04 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
А соседям тоже датчик поставите? А все газовые коммуникации за свой счёт проверять будете?
ТаПрямТам
• 04 октября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Та наче правий берег на розглядає, бо теж на лівому виросла.
І ці новобудови, проблемні забудовники.. ех. Вивчати та вивчати.
Ось чому лівий, то тут і ппс поруч, зелено.
Мені пзнк, осокорки не подобаються тому що там мурашник.. а так, сів на метро і в центрі за +- 4 зупинки.
Русанівка красиво, але не уявляю як зранку виїжджати до метро, чи не правий... Все забито.
Бабуся Бетман• 04 октября 2023
Новобудову готову брати, чесно кажучи після того як побували в новобудовах в різних районах, то в старих будинках якось гидко, бабки, наркомани, алкаші, неохайність підʼїздів, нове є нове, більш успішні люди, кращий контингент, все свіже, нове, навіть на троєщині новобудова краще, ніж радянський будинок поруч..
Бюст Березуцкого• 04 октября 2023
Мені на Лівому березі подобається Русанівка, щоб пішки йти на Лівобережку, і Позняки, щоб пішки йти до Позняків. Обидва ці райони близько від Дніпра, хоча вийти прогулятись по набережній - уже один великий плюс. Стосовно будинків, то на Русанівці хіба стара забудова, там нового дуже мало що є і воно не у продажі, а на Позняках мені подобаються будинки 90-х років. Це останні будинки, збудовані при совєтах, з радянськими нормами, коли будували і садки, і школи, і поліклініки, а не просто людяшний посеред ніхрєна чи на узбіччі свалки.
ТаПрямТам
• 04 октября 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Так, так
Червона рута• 04 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
Ну таке їх хату розбомбить, а не 4 поверхи знесе..
Володарка мрій• 04 октября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Поверьте в новобудовах тоже есть алкаши, и нарики, и бабки, и собаки срут и ссут в лифтах , и мусор не могут донести до мусорных баков. Новострой от такого быдла никак не убережет, увы
Бабуся Бетман• 04 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
В новобудовах якщо є таке, то менше набагато ніж в старобудовах, тим паче якщо не брати зовсім економ клас, а комфорт клас хоча б в нормальному більш менш місті, то чим краще будинок тім біль успішніше люди можуть дозволити покупку
Володарка мрій• 04 октября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Такой бред вы пишите. Честно.
Бабуся Бетман• 04 октября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Такой бред вы пишите. Честно.
Бред в вашому пості
Володарка мрій• 04 октября 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Бред в вашому пості
Вы мне не рассказывайте, я жила в жк бизнес класса, так вот у соседей на этаже сын был наркоман, всего ему 19 лет,и друзья к нему такие же ходили обдолбыши , родители, уехали жить в загородный дом, а этот творил что хотел, и никакой управы на него не было, устроил тупо притон. Охрана не могла не пускать его ’гостей’. Помле 22 не шумели, но лифт обрыгивали , ссали на этаже
так что бред пишите вы.
Виннипуховна• 04 октября 2023
Я сама выросла на Дарнице возле загса, тихий, спокойный и относительно зеленый район со скверами и парком. Пожила недавно 1 год на осокорках и поняла, как сильно я люблю дарницу - людей в разы меньше, со школами нет напряга. Есть метро и Ленинградская площадь. Проспект рядом
Скучаю за тем временем )))
ТаПрямТам
• 04 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Скучаю за тем временем )))
Дааааа
Замрійлива• 05 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Скучаю за тем временем )))
все відносно, а я живу там за чим ви скучаєте, а мене бісить ця тиша, бо літо жила на Позняках - Рівермол, НП і Міст поряд, Новус і Сільпо, нормальний стадіон шкільний, все чисто і охайно
Замрійлива• 05 октября 2023
по темі: людина повинна знати свої потреби, кому метро, а кому НЕметро, кому тихо, кому щоб все було