СкиниУскачи!• 04 октября 2023
Гастроентеролог Киев за любые деньги мира
Девочки,посоветуйте пожалуйста,я в положении кишечник так раздувает что сил нет.Никто помочь не может.Я уже просто в отчаянии.
СкиниУскачи!
• 04 октября 2023
Ответ дляSo_so
Одна из лучших, также принимает в гос больнице через хелси.
Спасибо большое
Не будь КакСвета• 04 октября 2023
Ответ дляSo_so
Мне ничем не помогла. Отправляла меня к психотерапевту и посоветовала почитать книгу, название уже не помню.
Гидроусилитель руля• 04 октября 2023
Хорошая врач Хрущ Ольга Васильевна, принимает на м.Минская в клинике ’Вита Медикал’. Намного больше знает, чем по своей специализации
Доставучая• 04 октября 2023
Расскажите, как пытаетесь. Только не говорите, что раньше даже камни переваривались, вы сейчас в особом положении, питаться нужно не просто здоровыми продуктами, но убрать все, что провоцирует вздутие: любая молочка, сахар, выпечка, бобовые и крестоцветные. Иначе вам никакой гастроэнтеролог не поможет. Также питаться дробно по 5-6 раз в день маленькими порциями, в идеале раздельно
rybochka777• 04 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Так многие проблемы жкт как раз и лечат у психиатра, я знаю много примеров, где антидепрессанты вылечили рефлюксы, гэрбы и т д
Не будь КакСвета• 04 октября 2023
Ответ дляrybochka777
А мне нужны были не антидепрессанты, а правильно подобранный антибиотик. Благо, другой врач именно это и сделал, чем избавил меня от моих мучений.
Врачи когда не знают очень часто из пациента дурака делают, это проще чем вникнуть в его проблему.
Не будь КакСвета• 04 октября 2023
Ответ дляSo_so
А Вы сделали всё это?
Нет, я пошла к другому врачу. Она настояла что бы я сделала бакпосев желчи. Там обнаружили бактерию, которая давала мне температуру и воспаление. Мне выписали антибиотик.
Рекомендации читать психологические книги и ходить по психолагам - точно ни к чему хорошему не привели бы.
Панна Кота• 04 октября 2023
Я спостерігаюся в Ірини Плюта, вона консультує і очно на Червоному хуторі, і онлайн. Є в ІГ.
МастерЮля• 04 октября 2023
З власного досвіду - не допоміг ніхто і ніщо. У другому триместрі стало трохи краще, а потім знову повернулося страшне вздуття. Щоб лягти, я підкладала під бік подушку. Кишки роздувалися по бокам десь до 8 см з кожної сторони. Маю багато знайомих гастроентерологів, питала пораду - крім дурного ’не їжте бобових, білого хліба і молока’ не почула нічого путнього. На одну гінеколога навіть нагримала, бо люди не чують, що взагалі все здуває, люба їжа. Ця скарга не внаслідок харчування чи патології шкт, а це дія прогестерона на кишківник. Таке буває, пройшло прямо в день кесаревого розтину. Я теж ходила по лікарям, питала поради, поки одна професор гінеколог не розказала мені про це зі словами ’нічого не допоможе, терпи’.
Зате за вагітність набрала всього 5 кг, дитина 3400. Їла ранок 125гр йогурт Данон, на обід одне запечене в духовці яйце і гречку з чаєм увечері чи просто кусочок м’яска.
СкиниУскачи!
• 04 октября 2023
Ответ дляМастерЮля
Дякую що відповіли.Буду дуже Вам вдячна якщо може щось порадите щоб хоч трохи менше роздувало.Боже,це жах якийсь страшний.Як би його доповзати(бо навіть ходити важко)
МастерЮля• 05 октября 2023
Мучилася всю вагітність. Я сама лікар, ендокринолог, навіть маю спеціалізацію з дієтології. Тому як їсти, я знаю, а мені всі торочили за бобові і ’менше їсти’, що додатково дратувало.
Десь з другого триместра, може з 22 тижня почала пити Метида 2 рази на добу.
Самостійного стула не було, десь з 28 тижня ввечері ставила мікроклізму Мікролакс (але у мене не було загрози, щодо вас - перепитайте гінеколога). І дуже редуковане харчування - вранці 125гр йогурт Данон, вдень колотила 1 яйце (як омлет, але без молока), і на вечір гречка з чаєм, старалася додати котлетку чи тушене м´ясо. Ще пила чай з медом, щоб хоч якась глюкоза дитині була. І вдень старалася ще проковтнути чи печінку тріски, чи трохи ікри, чи сир твердий (жирний!). На вечір здувало так, що і лежати не могла.
СкиниУскачи!
• 05 октября 2023
Ответ дляМастерЮля
Дякую,буду триматись,бо виходу немає,Дай Бог доповзаю
Викликаю на дебати• 05 октября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А какие симптомы у вас были? Что вообще по фдгс поставили?
Не будь КакСвета• 05 октября 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Температура, слабость, светлый стул.
По фдгс все было относительно нормально.