На привозе• 05 октября 2023
Після посудомийки є наліт ржавчини на тарілках,це від чого?
Дівчатка в кого таке було,іноді на білих тарілках є краплі ржавчини, причому вся тарілка усіяна цими точками, ставила в різні місця не допомогає від цого це може бути?
Обстановщица• 05 октября 2023
Він змивається? Якщо так то це то вона від чогось її відмила і воно розлетілось. У мене так кава заварна потім скрізь на посуді
На привозе
• 05 октября 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А самі залізні сітки пмм як виглядають?
добре все чисто, машинкі пів року, навіть якщо не було каструлі,але були ложки але вони чисті то теж є
На привозе
• 05 октября 2023
Ответ дляОбстановщица
дуже погано,треба сильно терти щоб змити
Обстановщица• 05 октября 2023
Ответ дляНа привозе
Ну то норм. Це тому що сушила горячим паром і воно присохло. Подивіться від чого вона змила цю іржу
Поторописька• 05 октября 2023
Ответ дляНа привозе
Почитайте про плавающую ржавчину.