Jave• 06 октября 2023

НАБУ провело обшук у єдиного в Україні виробника охолоджених тепловізійних...

НАБУ провело обшук у єдиного в Україні виробника охолоджених тепловізійних прицілів Archer. Компанія просить повернути обладнання, щоб відновити роботу.
https://m.censor.net/ua/news/3447724/nabu_provelo_...
еліт• 06 октября 2023
Ответ дляJave
ваш коментар нагадав яку тактику використав зеленський на прес конференції, коли Бутусов йому сказав що зелень назначило радником по нацбезпеці російського шпигуна, що згодом виявилось правдою, в свою чергу зелень звинуватило Бутусова в здачі позицій. Не забувайте, що призначення зрадника зеленським на важливу посаду призвело до тисячі смертей українців, і це відповідальність боневтіка
Які жахи, смерті сотні тисяч українців для них пусте , і ще корчить гримасу страдальця коли просить гроші, що буде далі з Україною, напевне ,,,,,,,,,
автор Jave • 06 октября 2023
Ответ дляеліт
Спочатку просрати Південь України, а тепер придумувати різні версії, чому так сталося і дружбана Баканова берегти від правосуддя всю вину скинути на військових і відбивати ціною життів хлопців те що просрав через свою недалекість
Businka_05• 06 октября 2023
Ответ дляinna5577
Так , а зачем??????
Выше дали ссылку. В п5 пряснений говорится, что отдельного копирования документов не производилось.
автор Jave • 06 октября 2023
Ответ дляBusinka_05
Дивно, і чому громадяни не вірять представникам НАБУ а от керівництву заводу вірять.. як так вийшло, що суспільство не вірить представникам політичної влади, правоохороних органів, податківцям та й іншим представник держ регулюючих органів😐
inna5577• 06 октября 2023
Ответ дляBusinka_05
А владелец предприятия написал, что производилось