Любимка-анонимка• 06 октября 2023
Подарунок хрещениці на 20-річчя
Хочу зробити подарунок хрещениці, хочеться щось не дуже матеріальне, враження чи щось таке. Бюджет 2000-4000 грн.
В мене поки що два варіанти :
1. Бьюті - день
2. Фотосесія
Що б обрали ви (чи може хтось щось порадить інше), локація - місто Київ.
Дякую
В мене поки що два варіанти :
1. Бьюті - день
2. Фотосесія
Дякую
Результат:
вже голосів:
22 (66.67%)
Фотосесія
7 (21.21%)
Щось інше
4 (12.12%)
Бьюті - день
Любимка-анонимка
• 06 октября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Золотий кулончик
Щось нематеріальне
Mrs.Sexuality• 06 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Щось нематеріальне
- нащо подарунок спа в 20 років?
Подружку зводити за свій рахунок? Чи хлопця? Чи одній йти сумувати?
- фотосесія - дуже індивідуальне. Треба, щоб і фотограф подобався як людина, і щоб роботи його теж. Це дуже індивідуально
- золотий кулон за ці гроші буде маленьким. Але це приємні спогади. Або ж взагалі можна буде отримати за нього гроші у разі потреби
Mrs.Sexuality• 06 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Поездку в Карпаты на 2-3 дня
За 2 тис))))))цього хоч би на проїзд
Плацкартом вистачило. А далі?
Бабця в мештах• 06 октября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
- нащо подарунок спа в 20 років?
Мы все разные люди.
я например не люблю золото и мне тот кулон триста лет снился
Мне лучше салон или фото.
Пусть автор смотрит на девочку и ее предпочтения.
Мне лучше салон или фото.
Mrs.Sexuality• 06 октября 2023
Ответ дляБабця в мештах
Мы все разные люди.
Мне лучше салон или фото.
Ну вам і не 20)))
Бабця в мештах• 06 октября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну вам і не 20)))
не 20 ))
Но я такая всегда, у меня нет шуб, золота тоже как-то не але..
Mrs.Sexuality• 06 октября 2023
Ответ дляБабця в мештах
не 20 ))
на річницю треба дарувати те, що лишить приємні враження. А не просто фото, яких в 20 річних дівчат млн, та спа, в який вона піде одна і буде сумувати там))
ДаЗдраПерма• 06 октября 2023
Подивіться враження у Баду чи подібному, мені дарувили польот на повітряній кулі, було вау, до війни , правда, будо. Ми племіниці дарували прогулянку на конях, теж була у захваті.
Любимка-анонимка
• 06 октября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
- нащо подарунок спа в 20 років?
Начебто про SPA не йшлося. Щодо фотосесії - з такої точки зору все індивідуальне й нічого взагалі неможливо подарувати. Золотий кулон не варіант
Любимка-анонимка
• 06 октября 2023
Ответ дляМалявка ще та
Поездку в Карпаты на 2-3 дня
На 4000?
Любимка-анонимка
• 06 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Тільки гроші! Купить щось, чому радітиме.
В неї є гроші.
Любимка-анонимка
• 06 октября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Ну вам і не 20)))
Дочці 20, вона б кулону точно не зраділа
Любимка-анонимка
• 06 октября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Саме там і дивилася ідеї. На жаль, араз це все (що в повітрі) не працює через війну. Є якісь розваги на воді, але ж вже холодно буде. Прогулянка на конях не варіант, була серйозна травма через падіння з коня.
Любимка-анонимка
• 06 октября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Може сертифікат в салон краси, або якийсь магазин.
Бьюті - день це й є день в салоні краси. Магазини мені важко уявити - які саме
Любимка-анонимка
• 06 октября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Так додайте ще!
Ні, в нас не прийнято дарувати гроші. Це не подарунок
Борщичок• 06 октября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Щось нематеріальне
Это ее пожелание или ваше?
Мне кажется спа в 20 лет не особо актуально.
Мой ребенок попросил проколоть ей вторую пару дырок в ушах и нос по центру. Сошлись на том что бы серьги в носу согласовывались со мной.