Маю на платформі Google сторіночку " Мій бізнес" . З недавнього часу клієнти не можуть її бачити. Ось так це виглядає. До кого звернутись щоб помогли з налаштуваннями , який спеціаліст робить таку роботу?
Підкажіть будь ласка)
malinovaya• 06 октября 2023
Ответ дляannac
по новым компаниям сейчас во время войны нельзя поставить отметки. Может поэтому и вашу не видно
уже можно
malinovaya• 06 октября 2023
нет никаких предупреждений?
на почте ничего тоже? гугл обычно присылает что не так и что нужно исправить
Ответ дляmalinovaya
нет никаких предупреждений?
подивлюсь може пропустила лист, дякую