Бабайко• 06 октября 2023

Норм пропозиція чи не дуже?

Пропонують роботу графік 2/2, 14-годинний робочий день, зарплату обіцяють 16-27 тис грн.
Элька-Карамелька• 06 октября 2023
Щось дуже велике від…до. Як би не було тільки від

автор Бабайко • 06 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Типу 16 буде 100%, а все інше залежить від мене
Страхованная• 06 октября 2023
А ким працювати? Що робити вам потрібно?
Распутница• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
Напарювати щось треба?
Гарантую неперелевки• 06 октября 2023
А що це за робота з 14 часовим робочим днем?
автор Бабайко • 06 октября 2023
Ответ дляРаспутница
Напарювати щось треба?
Так
ЕлькиПальки• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
Вы сможете 14 часов? В чем заключается работа?
Элька-Карамелька• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
Який % пропонують? Чи не кажуть? Хочу порахувати.
автор Бабайко • 06 октября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Типу аптеки щось, але не аптека. Бади, косметика

Чудовий каламбур• 06 октября 2023
14 годин? Підряд? Жесть. Ви ще відходити потім добу будете
автор Бабайко • 06 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну наприклад, якщо я виконала 100% план, будуть доплачувати 1000 грн, це просто за суму моїх продаж. Є ще план на певну групу вітамінів. Ну от наприклад, план на місяць 35 тис грн, якщо я виконала цей план на 100% мені доплатять 2% від плану
Распутница• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
Так
Тоді ні.
alisarich• 06 октября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Это только так кажется, норм. Единственное денег мало предлагают, очень мало
Домашка• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
Так
Ви любите,коли вас посилають?
Маю сечі• 06 октября 2023
Я сьогодні бачила рекламу, продавати каву в ларьках на вулиці з 7.00 до 21.00.
Зміна 700 гривень.
Графік тиждень через тиждень.
Ну ниче се• 06 октября 2023
14 часов нормально лично для меня, дело привычки. 27 зарплата тоже норм за полмесяца, а вот 16 совсем плохо. Да и продавать нужно уметь.
Элька-Карамелька• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
Дивіться. Простий розрахунок. Якщо бонус обіцяють десь в межах 11 тис, то розрахунок приблизний такий. Продажникам я не памʼятаю, коли давали більше 5% від чеку. Якщо 5% це 11000 грн, то вам треба буде за місяць продати на 220000 грн. Скільки одиниця продукції приблизно коштує? Нехай 500 грн. За 15 робочих днів вам потрібно буде продати десь 400-420 шт. В день біля 30 одиниць. Це дууууже важко.
Чудовий каламбур• 06 октября 2023
Ответ дляalisarich
Кому як, треба оцінювати ситуацію автора. З малою дитиною такий графік не підходить
ЕлькиПальки• 06 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Та это вообще малореально.
Это сколько клиентов надо обзвонить, чтобы иметь на выходе 30 продаж в день...

Элька-Карамелька• 06 октября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Та это вообще малореально.
Я знаю) 15 років на холодних дзвінках працюю
Блакитна устриця• 06 октября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Продажи, норм разброс.... Если плюс процент. Но часто голая ставка(
Белая и пушистая• 06 октября 2023
Ответ дляНу ниче се
128 в час. Это ж очень мало
Котя_люлю• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
Ви його ніколи не виконаєте, тому що він буде підніматися
Ну ниче се• 06 октября 2023
Ответ дляБелая и пушистая
128 в час. Это ж очень мало
Для человека, у которого нет стабильной работы, карьеры, профессии, бизнеса?? Это Агонь зарплата.
Электричка• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
он лайн или физическая? в любом случае очень и очень сомневаюсь. работала в подобной. 3 мес
автор Бабайко • 06 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
Фізична, треба бути день на ногах, приймати заявки, консультувати клієнтів, приймати товар, займатись вітринами, викладками, цінниками
Электричка• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
нууу. консультировать сможете? там же будут мозги кофейной ложкой выедать. а на сколько эффективна именно эта комбинация витамина Д и кальция? или может, лучше взять вон ту, где процентное соотношение другое?
автор Бабайко • 06 октября 2023
Ответ дляЭлектричка
Зможу консультувати) я чимало літератури перечитала, в ютубі фармацевтів і лікарів передивилась😁
Электричка• 06 октября 2023
Ответ дляБабайко
тогда пробуйте!
Носки на подтяжках• 07 октября 2023
Когда такой разбег зарплаты от-до , то верхняя планка это морковка для ослика, недостижимая. Найдут как не дать. Лучше сразу себя настраивать на чуть больше минимума и соизмерять совокупно к другим условиям -стоят ли эти деньги напряга, времени и тд