Кусюче сонечко• 06 октября 2023

Не знаю, що б і відповала колезі.

Загалом ситуація така, працюємо ми втрьох, з нами ще наша начальниця і прибиральниця. В нас є офіційна ставка і відсотки від виконаного плану, якщо добряче виконати план можна 5-7к добити до зарплати. Працюємо до 10 вечора, але так як я працюю до 8, зі мною в зміні стоїть новенька, яка може працювати до 10. А інша колега працює сама до 10. І ось ми займались роботою, і новенька каже мені:"це ж ми з тобою вдвох в зміні, ти тепер можеш і не потягнути план, всі твої відсотки я забиратиму і засміялась" . Я зрлила вигляд , що проігнорила..
Каляка маляка• 06 октября 2023
А запитати ви хотіли про....?

ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 06 октября 2023
Она права. А вопрос в чем?
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляКаляка маляка
А запитати ви хотіли про....?
Що в такому випадку доречно було б відповісти( я промовчала
Оновлена версія• 06 октября 2023
Таки так. Забудьте про доплату
Калинові вуста• 06 октября 2023
Сказали б: від роботи коні дохнуть, не перетрудись))
Брюлик в стразах• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ну а что ответить? Она математически правильно сказала. Но чисто по-человечки могла так подумать, но не сказать.
Если вы не можете с ней работать наравне по времени, то примите этот факт или меняйте свой график.
Цветов Мне срочно• 06 октября 2023
Ви завтра їй відповісте чи як?)
Сказали б «життя покаже» та і все.
Каляка маляка• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Вже ж промовчали, чи то такий новий спосіб самоколупання тепер, три дні думати, як треба було зробити?) Питання оплати краще з´ясовувати з тим, хто платить і веде облік робочого часу
Брюлик в стразах• 06 октября 2023
Автор, будьте бдительны, я смотрю та девочка ’не промах’

Будьте так ласкаві• 06 октября 2023
То працюйте ,як всі, до 10.
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
То працюйте ,як всі, до 10.
Не можу, через те що дорога займає 1,5 години, потфм нічим буде доїхати
Зілля до весілля• 06 октября 2023
Премию делить пропорционально всем по количеству времени
Вишневий цвіт• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
У вас план на двох один?
Будьте так ласкаві• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Так і що ви хочете? Вона працює - вона заробляє.
Фрикаделька• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
ну так вони всі працюють на 2 години довше.
А за якими критеріями розподіляється премія?
БоВжеВільна• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А вы хотели, что б работала она, а премия вам?
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Премія залежить не від того скільки годин ти відпрацював якщо що, а від того як ти виконав чи перевиконав план
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
Від виконаного плану, раніше всі поацювали по 12годин, потім збідьшили до 14, я так довго не могла працювати. За ці 2 години, що добавили доплачують160грн сумарно
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
У вас план на двох один?
Ні, в кожного свій

Поросенка• 06 октября 2023
Скільки ж платять за 14 годин праці? Бідні люди, це рабство.
Вишневий цвіт• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ні, в кожного свій
Ну то ви ж отримаєте кожна свою премію. Ви, можливо, меншу. Чи я щось не так зрозуміла?
Фрикаделька• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
якщо у вас у кожного індивідуальний план, то як вона може забрати вашу премію, якщо ви виконаєте свій план?
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Так, все вірно. Але вона типу з таким сказала, що я свій план нормально не виконуватиму, бо є вона, яка забере мої відсотки
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляПоросенка
Година 83 грн. За 12 годин, тобто зміну я отримую 100 грн. Хто працює 14 годин 1166 грн
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляПоросенка
В місяць виходить 15к, без премій
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
Вона типу сказала, що є вона, і мені буде важче потягнути мій план
Фрикаделька• 06 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
якщо вона буде перехоплювати більше клієнтів, то мабуть так.
а взагалі ви краще знаете, як у вас все влаштовано і чи може статись так, як вона каже.
автор Кусюче сонечко • 06 октября 2023
Ответ дляФрикаделька
Вона ще постійно запитує в мене чому я не йду на підвищення, типу я маю профільну освіту додатково на курси їздила
Мона Лиза• 06 октября 2023
Вы, автор, мастер задать вопрос. Толком ничего не написали, ничего не понятно, кто, что кого забирает. Какие проценты, какие планы...