Ласковая_львица• Изменено 06 октября 2023
Чи потрібно при продажі вживаних речей на олх,шафа,кідстаф реєструвати ФОП?
Є така інформація,що банки будуть провіряти карточки і який дохід на них...
Треба відкривати приватного підприємства?
Хтось чув про таке???
куркулиха• 06 октября 2023
Взагалі треба, але якщо це свої речі, то хіба ви регулярно їх продаєте. По податковому кодексу треба декларувати,здається 19 .5 % від доходу, але чи не припухли вони?
курасаны• 06 октября 2023
Вам не нужно. Хотя, может Вы их много продаете и каждый день. Тогда нужно
Точу ляси• 06 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дохід за місяць продаж б/ у речей 8-10 тисяч
Це ж явно не власні речі
курасаны• 06 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Вы секонд продаете? Тогда лучше открыть ФОП, там копейки налог.
Ласковая_львица
• 06 октября 2023
Ответ длякурасаны
Так
Новорічна пальма• 06 октября 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Можете не открывать, но подать годовую декларацию и уплатить налог с дохода 19,5% (жаль доходом не считают разницу между покупкой новых вещей и из продажей как б/у)
Но выгодней открыть фоп