Из симптомов боль внизу живота и жжение в мочеиспускательном канале все время и сильнее после туалета и вокруг уже тоже. Летом такое было, думала цистит, пила сама фуромаг, потом пошла к урологу назначил антибиотик по тест полоскам мочи.. Не особо и помогло. Пересдала мочу было все в норме..
Через 2 месяца ситуация повторилась. УЗИ по гинекологии в норме, на ЗППП сдавала чисто, кроме уреаплазма, но я понизила ее титр, может снова вырос. Бакпосев мочи сдавала месяц назад норма. Вчерашняя моча - есть слизь, немного бактерий и повышен удельный вес мочи, все остальное в норме.
К какому врачу идти? Что ещё можно сдать, чтоб прийти к врачу и он сразу смог назначить лечение? Только в понедельник -вторник могу попасть к доктору, анализы могу сдать в воскресенье
Стрекоза любви• 06 октября 2023
Вам антибіотик таки допоміг чи ні? Бо ви пишете, що ситуація через 2 місяці повторилася. Яке самопочуття у вас було між першим і останнім епізодом?
Ответ дляСтрекоза любви
Антибіотик допоміг, але періодично виникали за 2 місяці неприємні відчуття. Але сеча і бакпосів були в нормі, тому й не йшла знову. Зараз думаю може уретрит якийсь. Але б тоді мабуть були підвищені лейкоцити в сечі
Стрекоза любви• 06 октября 2023
Ответ дляInna_A
Якщо антибіотик допоміг, то виходить що була все ж якась бактеріальна інфекція? Можливо, у вас був якийсь період зниженого імунітету і інфекція потурбувала знов, а потім організм сам впорався? Ще дуже часто ці так звані цистити бувають повʼязані з психологічним станом. В мене наприклад. Щось можливо там «кольне», а я вже 15 разів схожу в туалет, перевірю що і як. Якась тривога постійно. Хоча цистит в мене був 4 роки тому і всього декілька разів. Але враження залишив дуже «яскраві».
Ответ дляСтрекоза любви
Мені здається зараз всі в постійному струмі, я так точно. Але чому тоді лейкоцити не підвищені?
Юляша-мать• 13 октября 2023
Ответ дляInna_A
Скажіть як ваші справи? Я вже пройшла і інсталяції , але дискомфорт так і є періодично😔
Ответ дляЮляша-мать
У вівторок була в уролога. Призначив антибіотик, тому що в сечі бактерії типу, бакпосів чистий. Пропила вже 4 дні, але не допомагає(( я вже думаю може це кишківник
Юляша-мать• 14 октября 2023
Ответ дляInna_A
На а які ж бактерії тоді намагаються вбити антибіотиком, якщо бак посів чистий😅-я так 4 урологи змінила
Юляша-мать• 14 октября 2023
Ответ дляInna_A
Доречі, ви цистоскопію зробили? Бо уролог каже, у мене лейкоплакія (2 см) на стінках сечового дає такі симптоми, каже треба її видалили, але дівчата кажуть що не допомагає😞.
В мене уреорлазма перший раз не показала, в інший показала , сьогодеі перездала в 3-й лаболпторії-вже голова кругом іде від цього, і 5 антибіотиків було до цього🤦♀️😭
Ответ дляЮляша-мать
Я бакпосів здавала після першого антибіотика влітку, але трохи не витримала термін, бо їхала у відпустку, здала раніше, ніж потрібно було. Може це зіграло роль, незнаю. Але бактерій в сечі теж немає бути, а у мене в кожному аналізі вони, хоча миюсь добре і все закриваю і т.д
Ответ дляЮляша-мать
Цистоскопію не робила, це мабуть дуже боляче. А яка саме уреаплазма у вас?
Юляша-мать• 15 октября 2023
Ответ дляInna_A
В мене теж вони є😏
Юляша-мать• 15 октября 2023
Ответ дляInna_A
Взагалі не боляче, трохи не приємно, потім пече як при циститі в туалет сходити, а так взагалі нічого такого, мені раз так мазок взяли в лаболаторії, що краще б цистоскопію зробили🤓
Юляша-мать• 15 октября 2023
Ответ дляInna_A
Показало так, але гінеколог сказала що це нормальні показники які не лікуються, тому що робити з чим печінням і дискомфортом я не розумію. Відчуття ще й над лобком як переповнений сечовий, а там сечі трішки, коле, ріже, пече☹️
Ответ дляЮляша-мать
У нас з вами однакові симптоми(
Юляша-мать• 15 октября 2023
Ответ дляInna_A
У нас з вами однакові симптоми(
Чекаю 3-й результат уреоплазми і знову підо до гінеколога мабудь, але напрягає це мене капець як😞, я навіть кал здала-запалення немає, але після 5 антибіотиків кишечник болить і вхдуває постійно🤦♀️