Подвійна веселка• 07 октября 2023
Хто розуміється в доларах
В двох прийомниках не просвічується мангнітна полоска.Це що значить?Викинути?
Подвійна веселка
• 07 октября 2023
Ответ дляПриму в дар
Да! Немедленно!
Только скажите, где будете выбрасывать
Я подъеду
Только скажите, где будете выбрасывать
Я подъеду
А шо робити?
Приму в дар• 07 октября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
А шо робити?
Выбрасывайте
Я сейчас приеду проверю, и оставлю вам записку
english book• 07 октября 2023
Не просвічується, то не значить що вони фальшиві. Може бути брак полоси, або ще щось. В долара багато захисних елементів. Найпростіше взяти лупу, і роздивитись зображення з маленькими елементами. Ще ні разу не бачила підробок, які б могли їх відтворити.
А так і на гривні полоса буває ’не того’, або у фарбі не вистачає певних елементів, і термінали/банкомати не бажають її приймати. Хоча банкнота справжня.