НеВРотик• 07 октября 2023
вопрос про Револют
как на карту закинуть евро. у меня гривна есть на укр карте, хочу перевести на револют в евро
НеВРотик
• 07 октября 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
И что не получается? Знакомая недавно кидала, все прошло.
не знаю как делаьб. до єтого знакомму обналичивала.....
НеВРотик
• 07 октября 2023
Ответ дляСмурфик
Вже рік як заборонили такого плану операції
я аоєтому и спрашиваю как делают люди
Смурфик• 07 октября 2023
Ответ дляНеВРотик
я аоєтому и спрашиваю как делают люди
Вже ніяк, раніше можна було, зараз тільки з єврової карти можна
НеВРотик
• 08 октября 2023
Ответ дляПомеха справа
Так револют блокує гроші нє хіба?
В смысле блокирует? У меня препод по ин яз берет деньги евро на револют
НеВРотик
• 08 октября 2023
Ответ дляСмурфик
То есть я долдна купить евро положить на евро карту укр банка, а потом перевести на револют?
Смурфик• 08 октября 2023
Ответ дляНеВРотик
Так, або купити в онлайн з гривневої карти на валютну карту українського банку і далі вже в валюті надіслати на рево ( зараз дозволили купувати онлайн до 50 тис грн на місяць)