Воздух в банке• 07 октября 2023
думаю на мені порча. чи прокляття. інакше як це пояснити?
проблеми по всім фронтам. зі здоров"ям фізичним (спадкова хвороба опорно рухового в третьому поколінні (!!!) і психологічним (психологічна травма відторгнення), на роботі - коллеги весь час виїжджають на мені, використовують, аби рахувались як з рівною треба тричі пересваритись щоб відстояти свою позицію, бо на мене просто махають рукою аби терпіла, з навчанням (нічого не получається ні з першого разу, ні з другого, сто раз треба переробити одне і те ж аби отримати хоча б більш менш достойний результат), в особистих стосунках - їх взагалі нема і не було, всі хто мені подобається весь час зайняті виявляються, хай йому грець..
ну куди не кинься...скрізь палки в колесах. як та чапля - що одну ногу витягну - інша застряє. нічого не йде як по маслу...ніколи...весь час треба зі шкури вон пнутись аби хоча б щось отримати, мінімальне, прямо таки із сил вибиватись! як то кажуть пройти і крим і рим, а просто так нічого нема мені...анічогісінько...ніколи...Навіть в дитинстві один єдиний брат мене коли любив за все життя...і то його від мене відштовхували постійно - аби не допомагав мені, аби не катав мене, аби не носив на руках мене, аби не захищав мене..аби не приходив до мене на день народження..сварили. неначе я прокажена якась...врешті таки відвернули його від мене...то єдина людина була..за все життя..яка мене любила. та що ж це таке? неначе всі двері закриті для мене..
як перевірити себе на порчу? я не розумію...за що я маю такі страждання..чи я гітлером була в минулому житті чи що
Алина-1240• 07 октября 2023
Себя любите.мужик крыса просто слабохарактерный попался.пусть валит,крысу за хвост удерживать зачем
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
який? нема кажу.
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Начинайте с психики.люди гнобят слабых
та все воно одне за одне чипляється, наче замкнуте коло.
Молчалка• 07 октября 2023
Ох, авторе, не знаю чи то порча, чи то вдача така. Але реально в житті так є, багато прикладів - одним все дається, і все саме ’в руки йде’, а у інших - все через неймовірні зусилля, і все ’в топку’. А ще є такі як мій брат - пригоди самі його дупцю знаходять))) навіть шукати не треба. Скоріше, вдача така.
Leonka Boo• 07 октября 2023
Гітлером точно ні))
Йдіть в терапію. Ви притягуєте всі ситуації сама. Треба міняти установки, програми, пропрацьовувати травми.
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляLeonka Boo
Гітлером точно ні))
але мені і психологи трапляються такі що ще гірше роблять, вже була
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
то отцовское проклятье
як мені його позбутись?
я вже втомилась дуже((
Leonka Boo• 07 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Шукайте ще, значить. Треба розірвати це коло. Самі почніть читати літературу, пропрацьовувати свої затики, виписувати хоча б, усвідомлювати.
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Все так просто, а ви шукаєте винного.
як просто? сама винна?
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляБабка-ежика
Ваші думки. Самі винні. Ви хорошого не помічаєте, не цінуєте
у мене того хорошого дрібка.
а все інше просто переважує значно, от і маємо
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
фото
то просто бізнес, хто їх там заговорює, але фінанси точно почистять, допоможуть збідніти на 300гривень
Нічна ненажера• 07 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
як просто? сама винна?
Та нє, то порча! Чи ще якась фігня на ваш вибір🤦♀️
Кондуктор маршрутки• 07 октября 2023
Мне кажется, все идёт из семьи. Если она благополучная, все будет даваться проще. А когда постоянно все сам, крутишься всю жизнь как белка в колесе и опереться не на кого, то фигня во всем. Только одно разрулила, как других проблем ворох накопился.
Сапай вазони• 07 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Во молодець, критичне мислення маєте👌
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
думайте як хочете. я тепер зрозуміла чому у впс немає грошей. я така як ви не була
і що, у вас є гроші? покажіть но свої мільйони)