Воздух в банке• 07 октября 2023
думаю на мені порча. чи прокляття. інакше як це пояснити?
проблеми по всім фронтам. зі здоров"ям фізичним (спадкова хвороба опорно рухового в третьому поколінні (!!!) і психологічним (психологічна травма відторгнення), на роботі - коллеги весь час виїжджають на мені, використовують, аби рахувались як з рівною треба тричі пересваритись щоб відстояти свою позицію, бо на мене просто махають рукою аби терпіла, з навчанням (нічого не получається ні з першого разу, ні з другого, сто раз треба переробити одне і те ж аби отримати хоча б більш менш достойний результат), в особистих стосунках - їх взагалі нема і не було, всі хто мені подобається весь час зайняті виявляються, хай йому грець..
ну куди не кинься...скрізь палки в колесах. як та чапля - що одну ногу витягну - інша застряє. нічого не йде як по маслу...ніколи...весь час треба зі шкури вон пнутись аби хоча б щось отримати, мінімальне, прямо таки із сил вибиватись! як то кажуть пройти і крим і рим, а просто так нічого нема мені...анічогісінько...ніколи...Навіть в дитинстві один єдиний брат мене коли любив за все життя...і то його від мене відштовхували постійно - аби не допомагав мені, аби не катав мене, аби не носив на руках мене, аби не захищав мене..аби не приходив до мене на день народження..сварили. неначе я прокажена якась...врешті таки відвернули його від мене...то єдина людина була..за все життя..яка мене любила. та що ж це таке? неначе всі двері закриті для мене..
як перевірити себе на порчу? я не розумію...за що я маю такі страждання..чи я гітлером була в минулому житті чи що
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Мне кажется, все идёт из семьи. Если она благополучная, все будет даваться проще. А когда постоянно все сам, крутишься всю жизнь как белка в колесе и опереться не на кого, то фигня во всем. Только одно разрулила, как других проблем ворох накопился.
так воно і є. все сама і сім’я була неблагополучна. але я вже давно не дитина
Leonka Boo• 07 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
у мене того хорошого дрібка.
а все інше просто переважує значно, от і маємо
Куди увага - туди енергія.
Фокусуйтесь на хорошему, кожен приємний та добрий момент для себе відмічайте. Заведіть щоденник подяки, ввечері дякуйте собі та Всесвіту за день. По дрібничках навіть. Типу ’сьогодні було всього 4 тривоги’, ’кава ранішня смачна’ і т.д. Посміхайтесь. Простір зеркале нас.
Leonka Boo• 07 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
І що? Почитайте про травми. Про трансгенераційну травму
Ответ дляВоздух в банке
я в 25 років підніматься почала з жопи повноі і не нила ніде, мовчки шукала путі і дороги . я навіть була щаслива першим заробленим в день 80 грн в 2013 році . мене теж всі викинули з социума , всі уволили , я була преуспевающая і смишленная девочка. я плакала после очередного увельнения идя пешком на трамвай. Прошло много лет и я счастлива что меня все вигоняли с работ. но я не нила, я просто тупо работаоа над проблемой день и ночь, вишла давно с болота, только осталось мужа найти хорошего , но я знаю что найду , просто думала что королева не должна искать, ее он сам найдет, вот и обижаюсь и бешусь от несправедливости
Блондинка_в_розовом• 07 октября 2023
Давайте зроблю Вам діагностику, напишіть Ваше ім´я.
Але якщо виявиться, що ніякої порчі на Вас немає - доведеться визнати, що причина таки у Вас, і треба брати себе в руки і змінювати своє життя.
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
’королєва не должна іскать’, так а що має робити? бігати за кожним, як бездомна собака і ластитись, аби взяли?
зара кожен сам за себе наче..особливо в особистих стосунках. бо ’ти мені, я тобі’ часто буває що переважує значно в одну сторону(
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
Єва.
Ответ дляБлондинка_в_розовом
да ні., вона просто обіжений ребенок. іі життя не било ще. вона чогось считає що ій всі должни . да неудачі є , можуть бути, але вона навіть не хоче подумати сама що йде не правильним шляхом. просто біситься і завидовать людям може вона легко, а це вже купа негативу з середини в неі , як в людини. нічого хорошого не вийде як гімно з себе не вичистить самою
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
от мене якраз і било. і досі б’є.
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
що значить ’ неправильним шляхом’? я працюю і вчусь зі всіх сил, в спортзалі впахую як кінь, стоматологам відношу по пів зарплати, працюю і працюю весь час над собою. і цього замало(
який же шлях тоді правильний?
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
що саме бьє ? житло ваше чи винаймаєте?
винаймаю, батьківське в окупації
Ответ дляВоздух в банке
от мене якраз і било. і досі б’є.
відкрий канал с духами, купи свічку чорну від черноти , почитай, потім дороги відкриються тобі, підскажуть що робити. ну це в мене так. якщо в тебе так не буде , то шукай багатого хлопця , рожай, будь така як всі. хай тебе захищає, йди напролом до свого , щоб зустріти
Ответ дляВоздух в банке
який же шлях тоді правильний?
проблем не має у вас . дивіться щоб хуже не стало на те що жалієтеся
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
куплю я ту свічку..аби ж працювала.
а хлопцям я і бідним не треба, не те що багатим.
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляRen2
якщо не крива, не жирна, не хвора, то можна найти. інтернет кипить хлопцями
я ж писала що хвора.
Банка з медом• 07 октября 2023
Ответ дляАлина-1240
Начинайте с психики.люди гнобят слабых
Какие люди? Быдло?
Leonka Boo• 07 октября 2023
Ще з інструментів - застосунок Psi, там на безкоштовній версії можно емоції записувати і на прості запитання відповідать собі.
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляБанка з медом
Какие люди? Быдло?
зара бидла дуже багато розвелось...навіть люди з ВО грішити частенько стали цим ділом
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляLeonka Boo
це в гугл плей?
Блондинка_в_розовом• 07 октября 2023
Ответ дляВоздух в банке
Єва.
Нет на Вас никакого негатива (порчи, сглаза и тд).
Вы сама по себе склонны быть не очень честной по отношению к другим.
Обманываете, так как испытываете нужду. Попробуйте найти другой способ справиться с проблемами.
Также Вы часто делаете больно другим людям.
И склонны быть в ’позиции жертвы’.
Обидчивы.
Вам нужна помощь, но не магическая.
Несмотря на все, Высшие силы Вам помогают.
Постарайтесь справиться с озлобленностью на мир и людей, которые Вас окружают.
Если встанете на путь духовного развития - будет нелегко, ’повылезают’психологическое проблемы, зависимости, с которыми сложно справиться. Будет больно, но после этого ’больно’ начнётся что-то новое. Вижу какое-то новое знакомство, в поездке или путешествии.
Дальше жрица, информация закрыта, значит Вам знать будущее пока не нужно
И склонны быть в ’позиции жертвы’.
Обидчивы.
Вам нужна помощь, но не магическая.
Воздух в банке
• 07 октября 2023
Ответ дляБлондинка_в_розовом
И склонны быть в ’позиции жертвы’.
Обидчивы.
Вам нужна помощь, но не магическая.
И склонны быть в ’позиции жертвы’.
Обидчивы.
Вам нужна помощь, но не магическая.
нікого я не обманюю і не роблю боляче.