Попа как у Кардашьян• Изменено 07 октября 2023
Чи можна про таке питати? Знайомства
Знайомлюся на Бадо. Чи нормальне питання - чи був одружений? Деякі пишуть - розлучений. Чи нормально запитати, чи є діти, і якщо так, то скільки? Бо не всі вказують це.
Фісташкова кава• 07 октября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Если в разводе спрашиваю про отношения
Если она для него дура , то и последующая такая будет 😁очень важно мне, достойно ли вес себя и как разошлись
От уявляю як мій колишній чоловік відповість на таке питання, скаже що його колишня чудова людина, а він наробив помилок наприклад. Ви на такого поведетеся? А насправді він нарцис та абьюзер, який зрадів мені, поки я вивозила дітей за кордон.