Я_канеша_извиняюсь• 08 октября 2023
Чем сейчас занимаетесь кто не спит?
Я сербаю пиво две банки,не спится
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
В Черкассах дождик идёт. Ветра уже нет
Киев был до обеда,ну в моем районе и сейчас пару часов уже валит и дождь и ветер
МАМА НИКИТКИ-2• 08 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Ні, ну Ви прям знаєте, як добити людину😁😁😁. Ще і шуба була... Все, у мене нічна депресія)). Бо у мене тільки пюрешка, кілька, відбивні, солодкий перець.
Блін 🥲
Хочу кількі з чорним хлібом. Чи оселедця звичайного
А ще сала з домашнім помідором
Катастрофа• 08 октября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Пересмотрела новости за день, черт меня дернул глянуть все видео, как терористы убивают и издеваются над людьми. Потом увидела, как в Лондоне и Берлине ликуют, радуются убийствам…. Я еще от Харькова не отошла и теперь это… Не знаю, смогу ли заснуть вообще… сердце разрывается… Боюсь за детей, в какой мир я их привела…
Читала сьогодні в ТГ в коментах що багато хто з нашіх не співчуває і ім пофігу, бо в Ізраілі дуже багато москолотських гидот живе.
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Коли якісь думки накривають, то взагалі нічого не хочеться робити, готувати тим паче). Тупо сиджу, і прокручую в голові варіанти, як може чи не може бути)) або як вирішити проблеми)).
Коли нема тривог,то якось питаюсь готувати,а коли тривоги то накрыває піпець,рукі німіють нафік
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Так само(( вночі не можу за пивом сходити
Так у нас тож пива ньчью не купить,то днем купил муж.
Катастрофа• 08 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У вас після 18ї год. заборона на продаж чи зза того що комендантська година?
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Читаю усяке, буду спати. Обжерлася сьогодні завтра розгрузка). За вікном дощить грусно так..
Київ валить лівіняка по вікнам і холодрига в кімнаті
#Пойду_кгадалке• 08 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Звичайним людям я всім дуже співчуваю… Зараз палестинським мирним також… Війна - страшна річ. В багатьох наших людей зʼявилась агресія, але не звинувачую, це реакція на те, через яке горе всі ми проходимо, в більшому чи меншому ступні… А ви гляньте в Інстаграм вбитої дівчини єврейки, там тисячі коментарів наших, всі співчувають…
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Читаю корисну інфу тут по темам. І думаю піти чи не піти щось пожерти приготувати
Я думала одна я готовлю по ночам.
У меня кухня далеко от комнат детей,то я любитель поготовить,но я техонько пеку пироги и пицу
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Господи что єто творится
Блин,но что по вашему значит в какой мир привела?
У меня подростки,13 и 17 лет сын дочь, нихера не боятся,одня я нервнобольная,херачит,дом трясет а они никуда бежать не хотят.
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Вы в каком городе,?
Простите
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дивимось з сином фільм Хічкока
Ви не в Україні?
Бо у нас 3.45 мої сплять 17 13 років
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляКатастрофа
Коменд година взагалі нічого не працює,пива до 22.00 можно купити.
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Малую кормлю, она сегодня поздновато проснулась на перекус)
Оооо,у меня оба на сиське висели сутками,сосок милион разных так и не признали, всюношно сиськи тягали обои
Катастрофа• 08 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я думала одна я готовлю по ночам.
Ой а я наоборот. ))) не люблю готовить, а вот покушать очень)))
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Дайбоже всем нам тихой мирной ночи девочки и мальччики,допиваю пиво и спать, спасибо пока только ветер и дождь тревожит.
В танке• 08 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
У Вас теж непогано. Я ввечері вінегрет їла, сама не роблю, лінь, але сестра у мене з ночівлею, вона зробила, супер! Я ще пюрешку зварила.
В танке• 08 октября 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Натушкувала капусту з грибами. Ще думала суп зварити, але начебто після капусти трохи попустило)
І мене на суп не вистачило, вранці борщ буде.
В танке• 08 октября 2023
Лягла спати, але мою подушку віджала кицька, лягла так, що я ледве притулилася, спробую заснути.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 октября 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ви не в Україні?
Бо у нас 3.45 мої сплять 17 13 років
В США. В нас ще біля 22 години
Мальовнича даль• 08 октября 2023
Схопилася, сижу над сином 13 років, міряю темпу,
Фух 37,8, але морозить.... бо перед сном була 39,9
І я вже не знаю, що робити......
Грип, чи що.....
Ще у п´ятницю зранку здали аналіз крові було майже норм, лейкоцити 10,6, приписали антибіотик азимед, бо вже четвертий тиждень підозра на бронхіт, залили купу антибіотиків внутрішньовенно й так.... а жорстке дихання не проходить, кашель...
Зробили купу аналізів, а нічого, крім аскарид, не знайшли, туберкульоз теж негативно.... що шукати вже не знаю...
І я вже не знаю, що робити......
Грип, чи що.....
В танке• 08 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
І я вже не знаю, що робити......
Грип, чи що.....
І я вже не знаю, що робити......
Грип, чи що.....
Нехай поскоріше виздоровлює! Я своїм в таких випадках давала багато чаю з ромашкою і календулою, вітамін С.
Чаклунка-ведунка• 08 октября 2023
Ответ дляЧемна панночка
Трусы в соседней теме считаю)
О, а я вчера киевлян вечером в теме считала))) нас считают по воде и по мусору (на Советчице), а надо по трусам
Мальовнича даль• 08 октября 2023
Ответ дляВ танке
Дякую
Я_канеша_извиняюсь
• 08 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
І я вже не знаю, що робити......
Грип, чи що.....
І я вже не знаю, що робити......
Грип, чи що.....
Коли діти хворвють це погано,хай синочок скоріше видужує,хай все буде добре. У мене теж є синочок 13 років.