Дама с заначкой• 08 октября 2023

Куди в Києві поїхати за верхнім одягом великого розміру?

Добрий ранок.
Потрібні пальто і шкіряна куртка.
Порадьте будь ласка, куди поїхати, щоб вибір був.
Проживаємо на лівому березв, но не проблема і на правий поїхати.
Розмір 56-58.
Часу шукати по інтернету уже нажаль немає.
Дрібка щастя• 08 октября 2023
Я на Троещине много купила на рынке.У меня 56.
автор Дама с заначкой • 08 октября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Дякую за відгук.
Цього року?
Вибір є?
Також думала про Троєщину, но колеги радили на Даринок, бо кажуть, що на Троєщині багато точок закритих.
Як насправді?
Не пью, не курю• 08 октября 2023
Вчора була на Даринку, нічого не підібрала, питаєшь за пальто темного кольору, пропонують куртку світлого. Хоча раніше там купувала, вибір більше ніж на Троєщинському ринку
автор Дама с заначкой • 08 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
А шкірянки попадалися на Даринку?
на Троєщині також були?
Не пью, не курю• 08 октября 2023
Ответ дляДама с заначкой
А шкірянки попадалися на Даринку?
на Троєщині також були?
На Троєщині не була, на Даринку шукала пальто, тому уваги на шкірянки не звертала
автор Дама с заначкой • 08 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
І не знайшли нічого?
Який зараз діапазон цін на пальто?
Я на Даринку ніколи не була. Підкажіть будь ласка, верхній одяг десь в окремому місці чи треба весь ринок пройти, щоб подивитися?
Твоя подружайка• 08 октября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Дякую за відгук.
Цього року?
Вибір є?
Як насправді?
Все там відкрито. Може і є закриті, але це не критично. А Троещина той же Даринок тільки девше.
Не пью, не курю• 08 октября 2023
ціни від 5 тис. і вище, доньці за 5 купили, але вона худенька і вибрала те, що хотіла, а собі не підібрала. майже по всьому ринку ходила і там де шуби та шкіра, але я шукала пальто темного кольору, не коротке
автор Дама с заначкой • 08 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую за відгук.
Почитала Вас і залізла в олх, вибрала Київ і знайшла 3 наче підходящі варіанта пальт. Одного ціна 1500, одного 1700 і третє 2000. Поїду подивлюся. Я на машині, тому можу встигнути за сьогодні.
Якщо не підійте, то поїду на ринки.
Дякую за відгук.
Дрібка щастя• 08 октября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Дякую за відгук.
Цього року?
Вибір є?
Як насправді?
Закрытые есть,но и выбор есть.В этом году весной.