Безсовісна кума• 08 октября 2023

Чи можу я в 17 років, поїхати до Латвії працювати?

Без супроводження дорослих
Папина дочка• 08 октября 2023
Виїхати без супроводу дорослих зможете, а от працювати навряд чи. Може краще вам поїхати до Німеччини?

Uebersetzerin• 08 октября 2023
Да. Но нужно читать законы Латвии. Возможно нужен опекун до 18 лет.
По поводу работы - тоже даёт согласие опекун. Если в стране разрешено работать с 16 лет, то сможете. Но учитывайте, что не все фирмы согласны брать на работа до 18 лет.
Папина дочка• 08 октября 2023
Автор ви навчаєтеся в школі?
Весела пiсенька• 08 октября 2023
Напишіть листа на амату 4 ( центр підтримки Українців )
автор Безсовісна кума • 08 октября 2023
Ответ дляПапина дочка
Автор ви навчаєтеся в школі?
Ні, перший курс, перукар-модельєр, манікюрник
Папина дочка• 08 октября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
У вас дуже хороша професія, вам треба обов´язково довчитися і потім будете дуже добре заробляти. Зараз же можете підзаробляти манікюром, стрижками пенсіонерів на дому?
автор Безсовісна кума • 25 октября 2023
Ответ дляПапина дочка
Дякую, поки що не вмію, але навчуся