Кнопкотиць• Изменено 08 октября 2023
Я ще раз до вас, із своєю родимкою . Якшо 10 р тому вона бала не злоякісна то
То вона після травми може перетворитись в злоякісну ? Чи це міф?
Губной рояль• 08 октября 2023
Видаліть. Я багато років за родимки переживала. Пішла в онкологічний диспансер, видали майже усі. Чому я раніше не повидаляла - не знаю.
Кнопкотиць
• 08 октября 2023
Ответ дляГубной рояль
А як видаляють чим? Це больно?
Губной рояль• 08 октября 2023
Ответ дляКнопкотиць
А як видаляють чим? Це больно?
Ні, не больно зовсім. Знеболювальне вкололи, там де глибокі родимки. Де не глибокі - потерпіла трохи. Я у своєму місті обирала лікаря з гарними відгуками. Прийшла на консультацію, запропонував видалити - погодилася.