Чупокабра• 08 октября 2023
Поцелуй взасос это измена?
Простили бы вы мужу такое?
Результат:
вже голосів:
45 (52.94%)
Измена. Не простила бы
18 (21.18%)
Тыц
13 (15.29%)
Измена. Простила бы
7 (8.24%)
Не измена. Простила бы
2 (2.35%)
Не измена. Не простила бы
Natalia505• 08 октября 2023
Був такий Брежнєв, може чули, очолював радянський союз. Він багатьох чоловіків перецілував взасос, думаєте це зрада?
Ласунка• 08 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Нет, но ему явно хотелось с мужиком.
Natalia505• 08 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Нет, но ему явно хотелось с мужиком.
Там може не тільки хотілось. Я колись дивилась фільм документальний, такі оргії серед партійних робітників практикували, що нам у ві сні не присниться.
БолеИменее• 08 октября 2023
Ответ дляNatalia505
А что за фильм?
Я тоже хочу посмотреть.
Додекаэдр• 08 октября 2023
Колись тільки почавши зустрічатися з хлопцями я завжди ставила одне питання - ти готовий до того що я також буду тобі зраджувати в тому форматі що і ти? Досить часто було багато теорії про те що жінка повинна бути чистою в той час коли чоловіку дозволено багато чого і різного. Такі дискусії досить часто показують яка людина насправді.
І якщо взасос не зрада - то я також маю право на такий самий засос від молодого та гарного хлопа
Natalia505• 08 октября 2023
Ответ дляБолеИменее
А что за фильм?
Я тоже хочу посмотреть.
Зараз вам сходу назви не згадаю. Там і про ці партійні бали розповідали і про те як повій готували, розвідниць, в Германію відправляли. Цікаве кіно але перегляд був на ютубі, давно.
БолеИменее• 08 октября 2023
Ответ дляNatalia505
Спасибо, поищу!
Залізна тьотя• 08 октября 2023
Один миг до измены.
Поэтому мужу 30 суток строгого режима и огромный денежный штраф.
И мне индульгенция на ответный поцелуй с тем, с кем мне захочется)
Залізна тьотя• 08 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Нет, но ему явно хотелось с мужиком.
Он и жену свою Витя называл, неспроста это, ох неспроста😆
Триндю-бриндю• 08 октября 2023
Ответ дляФоточки нема
Почему после поцелуя не случился секс?
Жена пришла