іронічна антитеза• 08 октября 2023
Пенсія по втраті годувальника
Доброго дня.
Стикнулися з проблемою, помер батько дитини, подали документи на пенсію по втраті годувальника, але пенсійний сказали, що прийде відмова тому що немає трудового стажу. Точніше він є, але всього 5 місяців. Потім треба звертатися в соцзахист, в чому питання: Чи допомогу назначать з дня смерті, чи тільки з того місяця коли оформили?
А_я_ЛОЖУ!• 08 октября 2023
Выплаты назначаются при наличии у кормильца в день смерти необходимого страхового стажа, срок которого зависит от возраста, в котором умер кормилец.
Вам всё правильно сказали
Пургену мне• 08 октября 2023
по идее должны с момента смерти идти начисления.
Пенсионный платит при наличии стажа до 18 лет маме, после 18 до 23 при условии, что ребенок учится, ему
соцзащита платит только до 18 лет сумма меньше, чем платит пенсионный
іронічна антитеза
• 08 октября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Тож вам сказали, що буде відмова. Про які дні ви запитуєте?
Відмова у пенсійному фонді
іронічна антитеза
• 08 октября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Назначають наче з дня надання вами заяви на допомогу
Дякую. Буду уточнювати.